Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Laboratorium Mody 2013 już za chwilę...

Już w najbliższą sobotę 1 czerwca, o godzinie 18.00 rozpocznie się Laboratorium Mody, czyli pokaz zwieńczający rok nauki w SAPU. Studenci I i II roku zaprezentują kreacje wykonane w letnim semestrze. Na tapecie w tym roku znajdują się (oprócz tradycyjnej surówki bawełnianej) jeans i dzianina w niekonwencjonalnych połączeniach.

Sam pokaz studentów SAPU to jedno. A dodatkowe atrakcje to drugie. W tym roku mamy zagranicznych gości. 20 białoruskich modelek zaprezentuje 12 kolekcji stworzonych przez młodych projektantów z The National Centre of Creative Arts for Children and Youth z Mińska. Przypomnijmy, że w Mińsku prezentowane gościnnie były kolekcje absolwentek SAPU Dominiki Maciejowskiej i Aleksandry Wanatowicz.

Na wybiegu zobaczymy także stylizacje opracowane przez studentów Szkoły Visual Merchandisingu. Motywem przewodnim będzie jeans (w nawiązaniu do pokazu głównego). Stylizacje zostały przygotowane z uwzględnieniem aktualnych trendów na sezon wiosenno-letni (eklektyzm, koronki, lata 80., oversize, łączenie matowych i błyszczących tkanin).

Przypomnijmy:
CO: pokaz Laboratorium Mody 2013
KIEDY: 1 czerwca, godz. 18.00
GDZIE: Nowohuckie Cnetrum Kultury, al. Jana Pawła II 232, Kraków

Do zobaczenia!

pokaz mody laboratorium mody sapu 2013

Call Now ButtonZadzwoń teraz