Laboratorium Mody 2013 już za chwilę... Laboratorium Mody 2013 już za chwilę...
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Laboratorium Mody 2013 już za chwilę...

Już w najbliższą sobotę 1 czerwca, o godzinie 18.00 rozpocznie się Laboratorium Mody, czyli pokaz zwieńczający rok nauki w SAPU. Studenci I i II roku zaprezentują kreacje wykonane w letnim semestrze. Na tapecie w tym roku znajdują się (oprócz tradycyjnej surówki bawełnianej) jeans i dzianina w niekonwencjonalnych połączeniach.

Sam pokaz studentów SAPU to jedno. A dodatkowe atrakcje to drugie. W tym roku mamy zagranicznych gości. 20 białoruskich modelek zaprezentuje 12 kolekcji stworzonych przez młodych projektantów z The National Centre of Creative Arts for Children and Youth z Mińska. Przypomnijmy, że w Mińsku prezentowane gościnnie były kolekcje absolwentek SAPU Dominiki Maciejowskiej i Aleksandry Wanatowicz.

Na wybiegu zobaczymy także stylizacje opracowane przez studentów Szkoły Visual Merchandisingu. Motywem przewodnim będzie jeans (w nawiązaniu do pokazu głównego). Stylizacje zostały przygotowane z uwzględnieniem aktualnych trendów na sezon wiosenno-letni (eklektyzm, koronki, lata 80., oversize, łączenie matowych i błyszczących tkanin).

Przypomnijmy:
CO: pokaz Laboratorium Mody 2013
KIEDY: 1 czerwca, godz. 18.00
GDZIE: Nowohuckie Cnetrum Kultury, al. Jana Pawła II 232, Kraków

Do zobaczenia!

pokaz mody laboratorium mody sapu 2013

Call Now ButtonZadzwoń teraz