Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

KSAvery zaprasza vol. 3 - Dariusz Kwietniowski - KSA

Opanuj język – podbijaj świat bez wychodzenia z domu

Patroni medialni: KSAvery blog, Lounge, Tuba, Dziennik Polski, Magnes Miasta, Kultura Online.

Spotkanie odbędzie się 28 lutego o godzinie 18.00 w budynku Krakowskich Szkół Artystycznych przy ulicy Zamoyskiego 52. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Centrum Kształcenia Językowego „The Point” – to nowoczesne metody nauczania z wykorzystaniem interaktywnych form nauki języków: angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego.

Wystarczy 6 do 8 tygodni, byś zaczął mówić i myśleć w języku, którego uczysz się z nami, nie wychodząc z domu. Sam decydujesz o tym, którego dnia tygodnia odbędziesz lekcje i wyznaczysz najbardziej dogodne dla siebie godziny. Otrzymasz też wszystkie potrzebne Ci podczas kursu pomoce naukowe – podręczniki, poradniki i zestawy ćwiczeń, to zaledwie część wydawniczego dorobku The Point. Nad Twoimi postępami w nauce czuwać będą doświadczeni nauczyciele i wykwalifikowani konsultanci.

Z The Point nauczysz się mówić i myśleć po angielsku, niemiecku lub rosyjsku, jak rodowici użytkownicy wybranego przez Ciebie języka. Nabyte podczas naszych interaktywnych kursów umiejętności językowe ułatwią Ci skuteczne komunikowanie się, zdanie egzaminu, zdobycie międzynarodowego certyfikatu językowego i podjęcie studiów w środowisku międzynarodowym na wybranej renomowanej wyższej uczelni. Dzięki nim będziesz mógł cieszyć się coraz szerszym gronem przyjaciół i zwiększyć swoje szanse na awans zawodowy.

Yet another cool KSAvery zaprasza meeting. This time Dariusz Kwietniowski from language school The Point will tel us about the techniques used by learning languages. More info soon:http://www.facebook.com/events/502999446411282/

ksavery zaprasza kwietniowskiTPR zdjęcia 628

Call Now ButtonZadzwoń teraz