"Kreatywność Komunikacja Kooperacja" | Dyskusja panelowa - KSA

„Kreatywność Komunikacja Kooperacja” | Dyskusja panelowa

Wydarzenia organizowane przez Krakowskie Szkoły Artystyczne w ramach Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem stanowią idealną płaszczyznę wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami różnych projektowych dziedzin i nie tylko. W tym roku, po raz pierwszy mieliśmy okazję zorganizować dyskusję panelową, w której wzięli udział projektanci związani ze Szkołą Artystycznego Projektowania Ubioru oraz fotografowie mody, studenci oraz absolwenci Szkoły Kreatywnej Fotografii.

Debata „Kreatywność Komunikacja Kooperacja – Poznajcie się!” odbyła się 24 listopada 2022 r. w głównej siedzibie KSA przy ul. Zamoyskiego 52.  Podczas spotkania zostały zaprezentowane czynnie działające marki projektantów SAPU z różnych lat. Rozmowa dotyczyła możliwości współpracy przy tworzeniu sesji zdjęciowych, prowadzeniu i promowaniu własnych marek modowych, oraz sytuacji na współczesnym rynku mody.

Moderatorkami spotkania były Magdalena Kęskiewicz oraz Anna Maria Zygmunt.

Dziękujemy za niezwykle inspirujące spotkanie!

W debacie wzięły udział projektantki ubioru, obuwia oraz nakryć głowy:

Kata Haratym – projektantka ubioru, założycielka marki Kata Haratym, kostiumografka i producentka sesji zdjęciowych i video;

Angelika Ożdżyńska – projektantka mody, właścicielka marki LAMFEI, tworzy autorskie kolekcje dla kobiet, w tym również suknie slubne;

Tetiana Paruzel – projektantka i konstruktorka obuwia, założycielka marek HERS i LA PAIRE, tworzącej buty dla kobiet w ciąży;

Katarzyna Stypulska-Trybulec – projektantka mody, historyczka sztuki, właścicielka Slow Fashion Cafe, szkoły szycia, butiku i kawiarni w jednym;

Aleksandra Wanatowicz – projektantka mody, założycielka marki Wanatowicz tworzącej nakrycia głowy – kapelusze, opaski i fascynatory;

Justyna Wesołowska-Gamoń – projektantka, włascicielka Atelier GA MON, założycielka Fundacji Artystyczneh GAMON i organizatorka Nadwiślański Fashion Week;

Beata Zhyvushka – projektantka mody, rozwija się w świecie odpowiedzialnej mody stawiając pierwsze kroki na rynku mody poprzez markę ZHYVU.

Zdjęcia: Maja Rembak / Szkoła Kreatywnej Fotografii

Zadzwoń teraz