Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Konkurs Złota Nitka 2017 - nabór zgłoszeń - KSA

Konkurs Złota Nitka 2017 – nabór zgłoszeń

W listopadzie rozpoczął się nabór zgłoszeń do kolejnej edycji Międzynarodowego Konkursu dla Projektantów Ubioru Złota Nitka. Jest to jeden z najważniejszych i najbardziej prestiżowych konkursów modowych w Polsce, który stawia przede wszystkim na promocję młodych talentów i otwiera drzwi do wielkiego świata mody. Dla początkujących projektantów jest to doskonała okazja do pokazania swoich kolekcji fachowcom oraz szerszej publiczności.

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać do dnia 10.03.2017 r. na adres: Expo – Łódź Sp. z o.o. Al. Politechniki 4, 93-590 Łódź, z dopiskiem „Złota Nitka 2017” wypełniony Formularz Zgłoszeniowy w formie papierowej, zdjęcia przynajmniej 3 odszytych sylwetek na nośniku CD/DVD oraz pozostałą część kolekcji (do 10 sylwetek) przedstawioną na rysunkach. Zdjęcia i scany rysunków powinny być przesłane w formacie jpeg i nie mogą przekraczać łącznie 20 mb. Wszelkie informacje znajdują się na stronie: http://www.zlotanitka.eu/

Eliminacje do finału odbędą się 16 marca. W skład jury wchodzą wybitni projektanci, krytycy mody oraz dziennikarze.

Przypominamy, iż laureatką ostatniej edycji była Anna Załucka – Kuczera, absolwentka Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru, która otrzymała Złotą Nitkę Medialną. Sukcesy w konkursie odnieśli również nasi inni studenci, Viola Jagos oraz Dagmara Stawiarska.

Trzymamy za was kciuki w przyszłorocznej edycji!

 

Call Now ButtonZadzwoń teraz