Konkurs Polish Talent Support 2022 - WYNIKI - KSA

Konkurs Polish Talent Support 2022 – WYNIKI

Kolejna edycja konkursu organizowanego przez Krakowskie Szkoły Artystyczne – Polish Talent Support dobiegła końca! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przesłane zgłoszenia. Sprawdźcie kto w tym roku otrzyma stypendium w KSA!

Polish Talent Support to konkurs organizowany od 2016 r. przez Krakowskie Szkoły Artystyczne (KSA) skierowany do Polaków mieszkających na stałe poza granicami kraju. Organizując PTS staramy się współpracować z ambasadami, konsulatami oraz licznymi organizacjami polonijnymi znajdującymi się na całym świecie.

Wśród nagród, które otrzymują wyróżnione osoby znajdują się m.in. stypendia w Krakowskich Szkołach Artystycznych, bezpłatny udział w warsztatach i kursach oraz możliwość zaprezentowania swojej twórczości podczas ważnych wydarzeń KSA – wystawy Fotoprzestrzenie lub Cracow Fashion Week.

W tym roku otrzymaliśmy wiele zgłoszeń, które napłynęły do nas z różnych stron świata, m.in. z Niemiec, Białorusi, Holandii, Norwegii, Litwy, Ukrainy i Kazachstanu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zainteresowanie oraz partnerom za wsparcie medialne i informacyjne!

W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych największą popularnością cieszyła się kategoria Photography.

Sprawdźcie wyniki siódmej edycji konkursu Polish Talent Support:

Fotografia:

I miejsce Iryna Barsukova (Białoruś)
II miejsce Anna Alexandrovich (Kazachstan)
II miejsce Jolanta Baneviciute (Litwa)
Wyróżnienie: Olena Holubowska (Belgia)

Moda:

I miejsce Beata Łęgowska-Singh (Norwegia)
II miejsce Aneta Witkowska (Holandia)

Projektowanie wnętrz:

Wyróżnienie: Laura Szpak (Niemcy)

Aktorstwo / Choreografia: