Konkurs fotograficzny "KWESTIA SPOJRZENIA" - KSA

Konkurs fotograficzny „KWESTIA SPOJRZENIA”

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym  organizowanym przez Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ „Głębia Spojrzenia”, któremu patronuje Szkoła Kreatywnej Fotografii.

Prace należy nadsyłać do 15 kwietnia na adres: glebiaspojrzenia@knsd.pl

Jak co roku, profesjonalne jury oceni je w trzech kategoriach:

Kategoria I: Postacie w migawce – human story: portrety osób znanych i nieznanych, grupy społeczne, sylwetki
Zobaczyć postać pod każdą postacią – oto istota tej kategorii. Pokazać człowieka, jakim nikt go nie widział – to klucz do sukcesu. Każda chwila jest dobra, by ujrzeć niezwykłość drugiej osoby. Ciekawość dziecka i wrażliwość artysty niech zostaną wyzwolone migawką.

Kategoria II: Dzieła codzienności – fotofelieton: wycinek rzeczywistości
Codzienność jest nudna czy inspirująco monotonna? Opraw ją w ramy aparatu i napisz, co w niej widzisz. Powszedniość, szarość poranków, czy uliczny gwar – codzienność ma swoje uroki, które fotograf może zatrzymać na zawsze.

Kategoria III: Historie prawdziwe – mały fotoreportaż (3 fotografie)
Masz trzy ostatnie szanse, aby pokazać wszystko. Zero słów. Tylko ty, aparat i odnaleziona historia. Wzniosła, prozaiczna, romantyczna? Nadzwyczajną sztuką jest wyrazić opowieść obrazem. Jeszcze większą – opowiedzieć ją w trzech ujęciach. Co opiszą Twoje?

Szczegóły i regulamin: www.glebiaspojrzenia.com.pl