Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Wystartował konkurs EKO-MOC NAUKOWCA! - KSA

Wystartował konkurs EKO-MOC NAUKOWCA!

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie EKO-MOC NAUKOWCA, który organizowany jest w ramach tegorocznej Małopolskiej Nocy Naukowców. Od kilku lat Krakowskie Szkoły Artystyczne są partnerem tego wydarzenia. Termin składania prac upływa 9 września 2021 r.

„EKO-MOC NAUKOWCA”

W tym roku uczestnicy muszą wykonać pracę, której motywem przewodnim będzie tegoroczne hasło konkursu plastycznego Małopolskiej Nocy Naukowców: „EKO-MOC NAUKOWCA”. Dzieło może zostać wykonane dowolną techniką z zastrzeżeniem, że muszą być w nim wykorzystane materiały pochodzące z recyclingu.

Organizatorem Konkursu plastycznego „EKO-MOC NAUKOWCA” jest Województwo Małopolskie.

Celem Konkursu jest promocja zawodu naukowca oraz popularyzacja wiedzy na temat ochrony środowiska i działań podejmowanych przez naukowców w celu ochrony naszego świata przed różnymi zagrożeniami ekologicznymi, a także na rzecz ograniczenia zużycia surowców naturalnych i zmniejszenia ilości odpadów.

W Konkursie mogą brać udział przede wszystkim przedszkolacy, uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Małopolski. W ramach Konkursu wyodrębnione zostały cztery kategorie wiekowe uczestników:

  • I kategoria: 5-7 lat;
  • II kategoria: 8-10 lat;
  • III kategoria: 11-15 lat;
  • IV kategoria: 16-19 lat.

Udział w Konkursie jest bezpłatny. Laureaci i osoby wyróżnione w Konkursie otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Regulamin oraz karta zgłoszeń znajduje się na stronie: https://nocnaukowcow.malopolska.pl/konkurs/

Termin składania prac upływa 9 września 2021 r.

 

malopolska-noc-naukowcow

 

 

 


Tegoroczna Małopolska Noc Naukowców odbędzie się 24 września 2021 r. Już wkrótce ukaże się program organizowanych przez nas warsztatów i wykładów!

 

MAŁOPOLSKA NOC NAUKOWCÓW 2020 w KSA

Call Now ButtonZadzwoń teraz