Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Konkurs dla studentów SWP - KSA

Firma VELUX pragnie zaprosić studentów związanych z projektowaniem wzornictwa użytkowego do udziału w pierwszej edycji międzynarodowego konkursu VELUX International Design Award 2014, w którym wezmą udział młodzi projektanci form użytkowych z całej Europy.

Rejestracja do konkursu już ruszyła i potrwa tylko do 31 grudnia 2013 roku. Do projektu można zgłaszać się indywidualnie lub zespołowo. Aby znaleźć się na liście uczestników wystarczy podać swoje podstawowe dane w formularzu na stronie konkursu www.designaward.velux.com

Tylko osoby zarejestrowane mogą przesłać swoje projekty.

Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu rolety przyszłości, która będzie wyróżniała się innowacyjnością, zupełnie nowym spojrzeniem na przesłony do okien dachowych.

Na zwycięzcę czeka nagroda pieniężna w wysokości 6000 euro, a laureat drugiej nagrody otrzyma kwotę 2500 euro. Nadesłane prace będzie oceniać międzynarodowe jury złożone z wybitnego grona projektantów: inicjatora nagrody Red Dot Award profesora dr Petera Zeca, holenderskiej projektantki tekstyliów Petry Blaisse oraz włosko-duńskiego duetu projektantów mebli GamFratesi. Ponadto uczestnicy konkursu będą rywalizować w mediach społecznościowych, właściciel projektu najbardziej popularnego wśród społeczności internautów otrzyma nagrodę w wysokości 1500 euro.

Harmonogram konkursu przedstawia się następująco:

  • 31 grudnia 2013: zamknięcie internetowej rejestracji uczestników

  • 31 marca 2014: ostateczny termin przesyłania projektów

  • maj 2014: rozstrzygnięcie konkursu i ceremonia wręczenia nagród

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się na stronie: www.designaward.velux.com.

Call Now ButtonZadzwoń teraz