Konferencja prasowa w ICE Kraków - CFW 2022 - KSA

Konferencja prasowa w ICE Kraków – CFW 2022

15 marca 2022 r. w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbyła się konferencja prasowa, podczas której przedstawiono program tegorocznej edycji Cracow Fashion Week.

W wydarzeniu wzięli udział: Joanna i Jerzy Gawłowie, Dyrekcja Krakowskich Szkół Artystycznych i jednocześnie główni organizatorzy Cracow Fashion Week, pracownicy Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru, przedstawiciele Partnerów oraz krakowskie media.

Dziękujemy wszystkim za przybycie!

Przedstawiamy fotorelację z wydarzenia:

Fot: Marcin Cieślak

Fot: M.

Cracow Fashion Week 2022, organizowany przez Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie odbędzie się w dniach 19-27 marca 2022 r. pod hasłem „Towards Sustainability”.

Wydarzenie rozpocznie konkurs Cracow Fashion Awards, będący zarazem Pokazem Dyplomowym SAPU. W jury zasiądą osobowości świata mody oraz mediów (m.in. Michał Zaczyński, Marcin Świderek, Marzena Singh, Ewa Kowalewska-Kondrat, Katie Dominy, Anna Jatczak, Aśka Błażejowska, Karolina Luisoni).

W ciągu całego tygodnia, od 19 do 27 marca, można będzie wziąć udział w licznych wydarzeniach, które kierujemy do społeczności Krakowa i okolic. Zapraszamy na bezpłatne warsztaty, wykłady oraz wernisaże wystaw.

Wobec obecnej sytuacji podejmujemy również działania wspierające Ukrainę. W dniu 26 marca w NCK odbędzie się „Koncert dla dzieci Ukrainy”, przygotowany przez Szkołę Aktorską SPOT i Szkołę Choreografii. W trakcie pokazów mody oraz koncertu będzie prowadzona zbiórka pieniędzy dla Ukrainy we współpracy z Caritas.

Szczegółowy program jest dostępny na stronach:

www.cracowfashionweek.com/

Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa.

Poznajcie PROGRAM Cracow Fashion Week 2022!