Koncert Piosenki Agnieszki Osieckiej | Szkoła Aktorska SPOT - KSA

Koncert Piosenki Agnieszki Osieckiej | Szkoła Aktorska SPOT

Już w najbliższą niedzielę, 15 stycznia 2023 r. w Dworku Białoprądnickim odbędzie się niezwykły Koncert Piosenki Agnieszki Osieckiej – „Na dobre, na niedobre i na miłość boską” w wykonanie artystów ze Szkoły Aktorskiej SPOT. Zapraszamy!

W roku szkolnym 2022/2023 obchodzimy wyjątkowy jubileusz 30-lecia Szkoły Aktorskiej SPOT. Z tej okazji przygotowaliśmy wiele wydarzeń i jedno z nich odbędzie się już 15 stycznia 2023 r. Zapraszamy na wyjątkowy Koncert Piosenki Agnieszki Osieckiej – „Na dobre, na niedobre i na litość boską” w reż. wykładowczyni SPOT, Anna Dijuk-Bujok.

Wystąpią: Julia Kozłowska, Karolina Wnęk, Agnieszka Łachowska, Julia Hanke, Ala Sinkevich, Klaudia Skraba, Jan Słomski, Natalia Prochownik, Karolina Bagińska, Ola Starz, Emilia Gliździńska

Akompaniament: Jarosław Olszewski

Liczba miejsc ograniczona! Zapraszamy do rezerwacji: kursy@ksa.edu.pl
W tytule maila prosimy wpisać KONCERT PIOSENKI AGNIESZKI OSIECKIEJ.

koncert-piosenki

Polecamy również inne wydarzenia organizowane w ramach 30-lecia SPOT:

Jubileusz 30-lecia Szkoły Aktorskiej SPOT | WYDARZENIA

Szkoła Aktorska SPOT – podstawowe informacje:

• Szkoła Aktorska SPOT jest dwuletnią szkołą policealną założoną w 1992 roku.
  • Absolwenci otrzymują dyplom z tytułem AKTOR ORAZ AKTOR SCEN MUZYCZNYCH.
  • Nadzór pedagogiczny nad Szkoły Aktorskiej SPOT działalnością sprawuje Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
  • Szkoła Aktorska SPOT posiada uprawnienia do wydawania dy­plomu z tytułem aktora.
  • SPOT zapewnia najwyższej klasy kadrę wykładowców: znanych aktorów scen krakowskich (głównie Starego Teatru) oraz znakomitych reżyserów.
  • Szkoła Reżyserii