Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Klaudia Klimas finalistką Fashion Film Festival! - KSA

Klaudia Klimas finalistką Fashion Film Festival!

Klaudia Klimas, absolwentka Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru trafiła do finału międzynarodowego konkursu Fashion Film Festival organizowanego przez Łódź Young Fashion.

Film promujący kolekcję Klaudii Klimas powstał we współpracy z Maciejem Czaplą / Limestone.studio. Nasza absolwentka znalazła się wśród 15 najlepszych projektantów. Finaliści pochodzą z różnych zakątków świata, z Polski, Niemiec, Holandii, Szwajcarii, Belgii, Chin itd.

Gala Finałowa FASHION FILM FESTIVAL odbędzie się 23 października 2021 r. o godz. 20:00 w CENTRUM PROMOCJI MODY.

 

konkurs-moda

 

FASHION FILM FESTIVAL

Pierwszy Międzynarodowy Konkurs ‚Fashion Film Festival’ to propozycja skierowana do wszystkich twórców ubioru, którzy prezentują swoje projekty w formacie filmowym. Przygotowany został z myślą o promowaniu młodych talentów i ułatwianiu startu zawodowego studentom i absolwentom kierunków związanych z projektowaniem mody.
Filmowa forma wypowiedzi artystycznej prowokuje do innego spojrzenia na autorskie kolekcje, daje możliwość szerokiego dotarcia do odbiorców, ale często także zderzenia z nową materią i innymi artystami zaangażowanymi w produkcję.
Poszukujemy utalentowanych odważnych młodych twórców prezentujących oryginalne kolekcje i nośne idee im towarzyszące poprzez filmowe formy narracji.

 

Organizatorem Łódź Young Fashion jest Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi i Stowarzyszenie Pola Designu.

Call Now ButtonZadzwoń teraz