Katarzyna Zając "Egzegeza"

W dzisiejszych czasach trudno jest nam wybrać pomiędzy tym, co należy myśleć, a tym, co myślimy. Im człowiek jest bardziej świadomy świata i tego, co go otacza, tym częściej zadaje pytania. Nierzadko pytania te wykraczają poza schemat tego, o co pytać wolno. Dlatego właśnie ,,Egzegeza’’. Mimo swojej wiary, zaczęłam się wahać i.. zaczęłam pytać. To zarówno objaśnienie, jak i pewnego rodzaju krytyka… Bo jak dotąd nikt nie był wstanie udzielić odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.

Miejsce: Atelier, Plac Nowy 7 1/2
Czas: 10.06 – 24.06.2014
Wernisaż: 10.06.2014 / godz. 19.00

Katarzyna Zając (1994), urodzona w Krakowie.

Studentka fotografii w Krakowskich Szkołach Artystycznych i zarządzania w Wyższej Szkole Europejskiej. Już od najmłodszych lat jej pasją stała się szeroko pojęta fotografia człowieka. Wystawa ,,Egzegeza’’ jest jej pierwszą autorską wystawą w Krakowie. We wcześniejszych latach jej fotografie można było oglądać na Festiwalu Fotografii w Rybniku, wystawie fotograficznej ,,Debiutanci 2009’’ Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Trzebini oraz na końcoworocznej wystawie studentów Krakowskich Szkół Artystycznych w 2013 roku.

drukarniaplakat