Joanna Gałuszka "Oddychaj" Joanna Gałuszka "Oddychaj"
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Joanna Gałuszka "Oddychaj"

„Oddychaj” to opowieść o relacji Kobiety z Naturą i ich swoistej asocjacji. Przyroda i senna forma obrazu tworzą przestrzeń, w której kobieta rozkwita, odkrywa swoją świadomość, poszukuje wiary i schronienia. Natura daje wytchnienie i jest dopełnieniem ciała i duszy; opisem kobiecego żywiołu. Ujęta w fotografiach subtelność, kruchość kobiecego ciała kontrastuje z namiętnością i seksualnością, tworząc niezwykłą harmonię.

Miejsce: Pauza in Garden, Małopolski Ogród Sztuki, ul. Rajska 12, Kraków
Czas: 15.05 – 06.06. 2014
Wernisaż: 15.o5.2014 / godz. 19.00

Joanna Gałuszka (1991)
studentka fotografii w Krakowskich Szkołach Artystycznych (Szkoła Kreatywnej Fotografii) i zarządzania kulturą na Akademii Ignatianum. Zajmuje się głównie fotografią portretową i artystyczną. Skupia się na uchwyceniu delikatnego piękna kobiet i ich życia emocjonalnego. Jej fotografie miały swoje publikacje w K MAG, Apricot Magazine, Magazyn PokochajFotografie.pl, Snap Me, i innych. W 2013 brała udział w wystawie online „30under30”. Wystawa w Pauzie In Garden jest jej pierwszą autorską wystawą, wcześniej miała przyjemność brać udział w wystawach zbiorowych (m.in z Tomaszem Cichorkiem w Klubie Żaczek, z „Ukrytymi Skrzydłami” w Teatrze Ludowym, oraz wystawy pokonkursowe). Zdobyła 1 nagrodę za swoje fotografie w XXX Festiwalu Artystycznym Młodzież

wydarzenie na fb: www.facebook.com/events/545187225589639

www.joannagaluszka.com

plakat Joanna Gałuszka Szkoła Kreatywnej Fotografii
 Joanna Gałuszka Szkoła Kreatywnej Fotografii KSA (1) Joanna Gałuszka Szkoła Kreatywnej Fotografii KSA (2) Joanna Gałuszka Szkoła Kreatywnej Fotografii KSA (3)