Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Joanna Gałuszka "Oddychaj"

„Oddychaj” to opowieść o relacji Kobiety z Naturą i ich swoistej asocjacji. Przyroda i senna forma obrazu tworzą przestrzeń, w której kobieta rozkwita, odkrywa swoją świadomość, poszukuje wiary i schronienia. Natura daje wytchnienie i jest dopełnieniem ciała i duszy; opisem kobiecego żywiołu. Ujęta w fotografiach subtelność, kruchość kobiecego ciała kontrastuje z namiętnością i seksualnością, tworząc niezwykłą harmonię.

Miejsce: Pauza in Garden, Małopolski Ogród Sztuki, ul. Rajska 12, Kraków
Czas: 15.05 – 06.06. 2014
Wernisaż: 15.o5.2014 / godz. 19.00

Joanna Gałuszka (1991)
studentka fotografii w Krakowskich Szkołach Artystycznych (Szkoła Kreatywnej Fotografii) i zarządzania kulturą na Akademii Ignatianum. Zajmuje się głównie fotografią portretową i artystyczną. Skupia się na uchwyceniu delikatnego piękna kobiet i ich życia emocjonalnego. Jej fotografie miały swoje publikacje w K MAG, Apricot Magazine, Magazyn PokochajFotografie.pl, Snap Me, i innych. W 2013 brała udział w wystawie online „30under30”. Wystawa w Pauzie In Garden jest jej pierwszą autorską wystawą, wcześniej miała przyjemność brać udział w wystawach zbiorowych (m.in z Tomaszem Cichorkiem w Klubie Żaczek, z „Ukrytymi Skrzydłami” w Teatrze Ludowym, oraz wystawy pokonkursowe). Zdobyła 1 nagrodę za swoje fotografie w XXX Festiwalu Artystycznym Młodzież

wydarzenie na fb: www.facebook.com/events/545187225589639

www.joannagaluszka.com

plakat Joanna Gałuszka Szkoła Kreatywnej Fotografii
 Joanna Gałuszka Szkoła Kreatywnej Fotografii KSA (1) Joanna Gałuszka Szkoła Kreatywnej Fotografii KSA (2) Joanna Gałuszka Szkoła Kreatywnej Fotografii KSA (3)
Call Now ButtonZadzwoń teraz