Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Jan Leśniak w najnowszym numerze Glamour - KSA

Jan Leśniak w najnowszym numerze Glamour

Absolwent i wykładowca Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru, Jan Leśniak w najnowszym numerze Glamour.

Kariera Jana Leśniaka nabiera tempa. Punktem zwrotnym okazało się wydanie książki „O szyciu. Prosto, kreatywnie i modnie„. W najnowszym numerze magazynu Glamour Jan Leśniak doradza, motywuje oraz zachęcą, by w swoim życiu otaczać się kreatywnymi i twórczymi ludźmi.

 

szkola mody, SAPU

 

Dzięki swej szerokiej działalności polegającej na prowadzeniu prężnie działającego bloga (www.pracowniajanlesniak.pl), licznych kursów i warsztatów z kroju i szycia, zdobył ono grono wiernych fanów. Ponadto zachęcił wiele osób, by spróbowały odkryć w sobie pasję do mody i projektowania.

szkola mody, fashion, SAPU

Jego książka okazała się być idealna dla osób poszukujących kreatywnego zajęcia, chcących nauczyć się projektować oraz eksperymentować z maszyną do szycia. Książka ukazuje zajęcie, jakim jest szycie jako kreatywne hobby, pasję oraz fascynującą zabawę, w której liczy się pomysłowość i poszukiwanie prostych rozwiązań. Przeznaczona jest ona dla wszystkich chcących nauczyć się szyć, również dla osób początkujących, które pragną rozpocząć swą przygodę z tą dziedziną. Jednocześnie dostarcza ona dużej dawki wiedzy, uczy jak zdejmować miarę, przygotowywać wykroje itd. Przechodząc przez kolejne zestawy zadań czytelnik krok po kroku poznaje techniki szycia oraz projektowania.

Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

 

 

Call Now ButtonZadzwoń teraz