WYKŁAD: Jak znaleźć pracę w branży mody? - KSA

WYKŁAD: Jak znaleźć pracę w branży mody?

Zapraszamy na wykład Anny Pietrowicz, projektantki MISBHV oraz absolwentki SAPU, który odbędzie się w ramach Zaprojektowanych już 23 listopada 2021 r.

Wykład „Jak znaleźć pracę w branży mody?” odbędzie się o godz. 17:00-18:00, 23 listopada 2021 r. w Krakowskich Szkołach Artystycznych przy ul. Zamoyskiego 52.

Wydarzenie bezpłatne. Obowiązuje rejestracja.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: kursy@ksa.edu.pl podając imię, nazwisko, datę i godzinę oraz nazwę wydarzenia. Ilość osób na wykładach i warsztatach ograniczona.

zaprojektowani-wyklad

Prowadząca: Anna Pietrowicz

Projektantka MISBHV, absolwentka SAPU. Jakie stanowiska oferuje branża mody? Skupię się na zawodzie projektanta, w którym zdobywam doświadczenie od 8 lat. Opiszę firmy modowe o różnej strukturze organizacyjnej i profilu klienta. Dam kilka wskazówek dotyczących portfolio i przygotowania się do rozmów o pracę. Postaram się odpowiedzieć na pytania, jak wybrać firmę i stanowisko dla siebie? Jakich umiejętności i wiedzy brakowało mi na początku mojej drogi? Co co się opłaca, a co warto w branży mody?

Więcej informacji znajdziecie na stronie: https://zaprojektowani.ksa.edu.pl/

Zdjęcie: Projekty Anny Pietrowicz w La Vie Magazine