Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Indywidualne: wystawy dyplomowe Szkoły Kreatywnej Fotografii

Indywidualne: wystawy dyplomowe Szkoła Kreatywnej Fotografii

Zapraszamy na Indywidualne – cykl wystaw dyplomowych absolwentów Szkoły Kreatywnej Fotografii w Krakowie. Wystawy odbywają się w ramach Photo Fringe Miesiąca Fotografii w Krakowie.

Indywidualne 2016 to cykl wystaw dyplomowych absolwentów Szkoły Kreatywnej Fotografii (SKF). Pierwsza edycja Indywidualnych odbyła się w 2009 roku. Co roku w ramach Indywidualnych w różnych galeriach i kawiarniach w Krakowie odbywa się kilkadziesiąt wystaw fotograficznych, prezentujących prace dyplomowe absolwentów.

Zdjęcia prezentują różnorodność tematów i technik – od klasycznej, czarno-białej fotografii, po fotografię eksperymentalną, fotografię inscenizowaną, akty, reportaże, emulsje i gumę chromianową. Na wszystkie wernisaże wstęp jest bezpłatny. Co roku przyciągają one liczną publiczność.

Zdjęcia prezentowane na wystawach są starannie selekcjonowane przez promotorów, wykładowców Szkoły Kreatywnej Fotografii, artystów i czynnych fotografików m.in. przez dr Jerzego Gawła, dr Piotra Korzeniowskiego, dr Tomasza Agata Błońskiego, mgr sztuki Marzenę Kolarz, mgr. Jerzego Pireckiego, co gwarantuje znakomity poziom artystyczny prezentowanych zdjęć

Organizatorem cyklu wystaw jest Szkoła Kreatywnej Fotografii oraz Polska Fundacja Sztuki i Mody.

Więcej informacji – kliknij tutaj

Terminy wystaw Photo Fringe znajdują się tutaj.

Wydarzenie Indywidualne na Facebooku.

indywdualne2016_plakat

Call Now ButtonZadzwoń teraz