Indywidualne: Szczękościsk x Paweł Figiel

Indywidualne 2016: Szczękościsk x Paweł Figiel

Zapraszamy na wystawę „Szczękościsk” Pawła Figla, absolwenta Szkoły Kreatywnej Fotografii, w ramach cyklu Indywidualne 2016. Wernisaż 11 maja w Alchemii w Krakowie w ramach Photo Fringe.

WYSTAWA DYPLOMOWA SZKOŁY KREATYWNEJ FOTOGRAFII

SZCZĘKOŚCISK – Paweł Figiel [11.05.2016 – 24.05.2016]

WERNISAŻ / OPENING : 11.05.2016 19:00/7 PM

ALCHEMIA
Estery 5
Kraków, Poland

Szczękościsk znajduje się pomiędzy jawą, a snem, jest nierealny i abstrakcyjny. Kontestuję zastaną rzeczywistość na poziomie tworzenia znaczeń oraz dekonstruuje metafizyczne pojęcie bytu. To ciągle powracające męczące sny, to zaburzone, rozchwiane spojrzenie na zepsutą codzienność, to opowieść o strachu, traumie, i budowaniu obrazu samego siebie z porozrywanych strzępów własnej samoświadomości.
Intymny, autoterapeutyczny obraz, który stara się odnaleźć utracone emocje.

indywidualne 2016

Lockjaw puts itself between consciousness and sleep, it’s unreal and abstract. It contests the given reality based on the creation of meanings and dissects the metaphysical concept of being. It is a constantly recurring, obtrusive dream, a disturbed, unhinged look at the broken everyday life, a story about fear, trauma, and building your own self-image on torn shreds of your self-consciousness. An intimate, autoterapheutic image, that tries to recover lost emotions.

ORGANIZATORZY:
Krakowskie Szkoły Artystyczne
Krakow Photo Fringe
Klub Alchemia
Lablab
Fundacja Sztuk Wizualnych
Polska Fundacja Sztuki i Mody

PATRONI MEDIALNI:
UJOT FM
EJ STARY MIAZGA!
Wczasy Mag
TUBA