Wystawy absolwentów SKF - INDYWIDUALNE 2017 - KSA

Wystawy absolwentów SKF – INDYWIDUALNE 2017

Już wkrótce rozpoczniemy cykl wystaw dyplomowych naszych absolwentów ze Szkoły Kreatywnej Fotografii SKFINDYWIDUALNE 2017.

Co roku, już od ośmiu lat w ramach Indywidualnych w różnych galeriach i kawiarniach w Krakowie odbywa się kilkadziesiąt wystaw fotograficznych, prezentujących prace dyplomowe absolwentów Szkoły Kreatywnej Fotografii SKF. Tegoroczny cykl INDYWIDUALNE 2017 rozpoczniemy w drugiej połowie maja 2017 r.

Zdjęcia prezentują różnorodność tematów i technik – od klasycznej, czarno-białej fotografii, po fotografię eksperymentalną, fotografię inscenizowaną, akty, reportaże, emulsje i gumę chromianową.

Na wszystkie wernisaże wstęp jest bezpłatny. Co roku przyciągają one liczną publiczność.

Zdjęcia prezentowane na wystawach są starannie selekcjonowane przez promotorów, wykładowców Szkoły Kreatywnej Fotografii, artystów i czynnych fotografików m.in. przez dr Jerzego Gawła, dr Piotra Korzeniowskiego, dr Tomasza Agata Błońskiego, mgr sztuki Marzenę Kolarz, mgr. Jerzego Pireckiego, co gwarantuje znakomity poziom artystyczny prezentowanych zdjęć.

Organizatorem cyklu wystaw jest Szkoła Kreatywnej Fotografii oraz Polska Fundacja Sztuki i Mody.

Zachęcamy do śledzenia fanpage’a Szkoły Kreatywnej Fotografii oraz Instagrama SKF. Znajdziecie tam wszelkie aktualności dotyczące szkoły oraz wiele inspirujących zdjęć.