Hi!Fashion Show I rok - pokaz semestralny studentów SAPU - KSA

Hi!Fashion Show I rok

W ubiegłą sobotę, 25 maja 2019 r., w hotelu ParkInn by Radisson odbył się pokaz semestralny studentów I i II roku Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru – Hi!Fashion.

Projektanci otrzymali dwa kreatywne zadania od wykładowców. Pierwszy rok SAPU miał wykonać ubrania z bawełnianej surówki, pokazując jak wiele można ukryć w minimalistycznej formie. Drugi rok musiał natomiast zmierzyć się z dotykającym pokolenie Millenialsów problemem szybkiego tempa życia, stresu, napięcia. Ubrania miały być zaprojektowane nie tylko z myślą o ich użytkowej formie, ale także z poczuciem humoru, przypominając o tym, że współczesną modą można się dobrze bawić. Na wybiegu zobaczyliśmy nie tylko stroje, lecz także buty i akcesoria.

Zdjęcia: Ana Zborowska

Poniżej prezentujemy prace studentów I roku. Prace II roku już wkrótce!