Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Hi!Fashion | Pokaz Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru - KSA

Hi!Fashion | Pokaz Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru

Dla wszystkich osób, które już zatęskniły za emocjami związanymi z tygodniami mody, SAPU przygotowało kolejne ekscytujące wydarzenie – pokaz Hi!Fashion! To niezwykła okazja, aby zobaczyć projekty utalentowanych artystów oraz przyszłych gwiazd świata mody.

Data i miejsce wydarzenia:

Kiedy: 16 czerwca 2024 r. (niedziela), godz. 19:00
Gdzie: Klub Studio, ul. Budryka 4, Kraków
Bilety: dostępne na stronie: www.kupbilecik.pl/imprezy/130596/Krak%C3%B3w/Pokaz+mody+Hi%21Fashion/

Podczas pokazu w krakowskim Klubie Studio zaprezentowane zostaną unikalne projekty stworzone przez studentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru. Słuchacze pierwszego roku, inspirując się obiektami niezwiązanymi bezpośrednio z modą, stworzyli projekty z surowej tkaniny bawełnianej, kładąc nacisk na spektakularny i rzeźbiarski charakter swoich dzieł. Natomiast słuchacze drugiego roku skoncentrowali się na konstruktywizmie, zderzając go z minimalizmem w modzie. Klasyczne modele zostały poddane twórczej interpretacji konstrukcyjnej i przestrzennej, co zaowocowało autorskimi oraz awangardowymi sylwetkami. Te projekty to prawdziwy dialog pomiędzy sztuką a technologią.

Pokaz Hi!Fashion to nie tylko możliwość podziwiania twórczości młodych projektantów, ale także szansa dla nich na zdobycie cennych nagród w postaci kursów w Krakowskich Szkołach Artystycznych. To wydarzenie, które łączy pasjonatów mody i sztuki oraz inspiruje do nowych poszukiwań i odkryć w dziedzinie projektowania ubioru.

Na wydarzenie zapraszamy wszystkich pasjonatów mody i nie tylko! Liczba miejsc ograniczona, więc warto zarezerwować bilety już teraz!

Pokaz Modu Hi!Fashion na portalu FB: www.facebook.com/events/427876196795578?ref=newsfeed

Fot. Ania Siembab (SKF)

 

Organizatorzy: Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, Krakowskie Szkoły Artystyczne, Cracow School of Art and Fashion Design, Szkoła Kreatywnej Fotografii

Modelki i modele: Reklamex Agencja Modelek i Promocji Mody

Partnerzy: OCZY.MAG, SELIN Magazine, Exclusive Magazine, FASHIONBUSINESS.pl, Gazeta Krakowska, i-region, Klub Studio, Uczelnie.pl, Pomaturze.pl, Student News, Małopolska Online, DlaStudenta.pl, Leonardo Boutique Hotel, Spoiled Queen


Więcej informacji o Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU znajdziecie na naszej stronie: www.ksa.edu.pl/szkola-mody

Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru (SAPU) – od 1994 roku

KREATYWNOŚCI MOŻNA SIĘ NAUCZYĆ!

SAPU to wyjątkowa szkoła mody, przygotowująca wszechstronnie do podjęcia wymarzonej pracy lub  założenia własnej marki zaraz po dyplomie.
Kadrę SAPU stanowią wyśmienici projektanci  oraz wykładowcy wyższych uczelni artystycznych .
Program SAPU obejmujący projektowanie ubioru, biżuterii, obuwia,  projektowanie 3D Fashion, kurs kroju i szycia  oraz kurs stylizacji pozwala na zbudowanie profesjonalnego portfolio.
Liczni absolwenci  SAPU odnoszą sukcesy prowadząc własne brandy lub są zatrudniani w firmach odzieżowych w Polsce i na świecie.
Naukę możesz podjąć w języku polskim lub  angielskim w międzynarodowej grupie.

Dyplom z tytułem PROJEKTANT MODY.

  • 2,5 roku nauki (5 semestrów) – stacjonarnie
  • Dzienne 20-25 godz. (45 min) tygodniowo. Zaoczne 2 weekendy w miesiącu (18-20 godz./zjazd)
  • Brak egzaminów wstępnych i ograniczeń wiekowych.

 

Zadzwoń teraz