Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Hi!Fashion - Pokaz semestralny SAPU | 11.06.2022 - KSA

Hi!Fashion –  Pokaz semestralny SAPU | 11.06.2022

Zapraszamy na Pokaz Semestralny Hi!Fashion 2022! To wyjątkowe wydarzenie prezentujące kreatywną modę. Już 11 czerwca 2022 r. na wybiegu w LivinnX swoje projekty zaprezentują niezwykle zdolni studenci Krakowskich Szkół Artystycznych – młodzi projektanci mody ze Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU.

Słuchacze SAPU otrzymali od wykładowców dwa kreatywne zadania. I rok SAPU musiał wykonać projekt z surowej tkaniny bawełnianej. Szukając inspiracji w obiektach niezwiązanych bezpośrednio z modą zaprojektowali ubiory o spektakularnym, rzeźbiarskim charakterze, w których współczesne i nowoczesne podejście było istotniejsze niż aspekt użytkowy. II rok SAPU miał za zadanie zaprojektować serię koszul i spodni. Punktem wyjścia do poszukiwania ciekawych i autorskich rozwiązań były klasyczna koszula oraz spodnie typu jeansy.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 11 czerwca, o godz. 18:00 w Akademiku LivinnX w Krakowie (ul. Tadeusza Romanowicza 4).

W trakcie pokazu zobaczymy również pokaz taneczny w wykonaniu studentów Szkoły Choreografii oraz pokaz gościnny absolwentki SAPU, Nargiz Salwa.

 

Organizatorzy: Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, Szkoła Choreografii

Modelki: Reklamex Agencja Modelek i Promocji Mody

Partner Generalny: LivinnX

Partnerzy: Dziennik Polski, Fashion Post, Fashion Magazine, Fashion Business, The Spoiled Queen, dlaStudenta.pl, Moda w Polsce, Design Book, I-REGION, studentnews.pl, FOTOPLUS, TUBA

 

WSTĘP WOLNY – zapisy: kursy@ksa.edu.pl

 

Wydarzenie Pokaz mody Hi! Fashion SAPU 2022 na portalu Facebook: https://www.facebook.com/events/512851923915618?ref=newsfeed

 

Relacja z poprzednich edycji Hi!Fashion:

 

Pokaz semestralny SAPU – Hi!Fashion 2021

Call Now ButtonZadzwoń teraz