Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

HEY DOG Co. Z miłości do psów i designu - KSA

HEY DOG Co. Z miłości do psów i designu

HEY DOG to nowa polska marka, który łączy miłość do psów oraz pięknych rzeczy, designu i rzemiosła. Lokalna firma z Krakowa, prowadzona przez absolwentkę SAPU Annę Pirowską, odnosi już pierwsze międzynarodowe sukcesy, a jej produkty można kupić w sklepach w Hongkongu, Kanadzie, Szwecji, Hiszpanii czy Niemczech.

„Sami mamy psa i chcemy dla niego jak najlepiej” – mówi Anna Pirowska, współzałożycielka i projektantka marki HEY DOG. „Zajmujemy się artystycznymi dziedzinami, design i moda są nam bliskie, cenimy stylowe rzeczy i doceniamy unikatowość. Chcieliśmy, aby nasz pies również posiadał coś niebanalnego, co go ozdobi, podkreśli charakter i wyjątkowość. Na rynku takich rzeczy było niewiele, dlatego postanowiliśmy je stworzyć”.

HEY DOG Co firma założona przez absolwentkę szkoły mody SAPU

HEY DOG wprowadza do psiego świata nowoczesny design zgodny z aktualnymi trendami oraz powiew niezobowiązującego luksusu. Marka produkuje w Krakowie autorskie obroże i smycze tworzone w myśl zasady „nowoczesny design dla nowoczesnych psów”. Założyciele HEY DOG cenią społeczną odpowiedzialność biznesu, tradycyjną pracę ręczną, stosują najwyższej klasy materiały i dbają o wysoką jakość. Firma nie stosuje sztucznych tworzyw i tkanin, plastiku ani kleju. Materiały pochodzą w dużej mierze z recyklingu, HEY DOG używa materiałów z końcówek serii lub przerabia stare ubrania, poddając je upcyklingowi.

„HEY DOG jest lokalną firmą, w której tworzymy rzeczy dla niezwykłych odbiorców. Pragniemy, aby były czymś więcej – by stały się dowodem przyjaźni między człowiekiem a zwierzęciem. Dlatego w pracę wkładamy całą energię i staranność, by tworzyć przedmioty piękne, funkcjonalne, a zarazem niepowtarzalne i zgodne z trendami. Chcemy, aby Wasz ukochany pies poczuł, że dajecie mu coś wyjątkowego. Coś, co jest dowodem Waszej najgłębszej miłości” – mówi Anna Pirowska, absolwentka Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie i projektantka z wieloletnim doświadczeniem w branży mody.

HEY DOG możecie spotkać na  ZAPROJEKTOWANYCH. Krakowskich Spotkaniach z Dizajnem.

 

www.heydog.co

Zadzwoń teraz