Off Fashion XIV - nagrody dla 3 absolwentów SAPU

W półfinale XIV edycji Off Fashion zleźli się absolwenci i studenci SAPU: Aneta Larysa Knap, Adrianna Gagis, Monika Makowska, Karolina Kuczer, Łukasz Stachowicz, Anna Wendeker i Aneta Zielińska. Aneta Zielińska zajęła II miejsce  w konkursie i otrzymała czek o wartości 3.000 zł, a dodatkowo otrzymała wyróżnienie magazynu Rynek Mody i zaproszenie do udziału w pokazach Warsaw Fashion Street. Łukasz Stachowicz otrzymał nagrodę Galerii Handlowej Echo – czek w wysokości 2.000 zł. Statuetkę „Talent” od Firmy Hexeline otrzymała Aneta Larysa Knap. Ekskluzywne kosmetyki o wartości 4 tys. złotych od Firmy Sephora dla Duetu Karolina Kuczer i Marcin Płoszaj. Serdecznie gratulujemy naszym absolwentom i studentom!

offfashion14_nagrody_29offfashion14_nagrody_30offfashion14_nagrody_06 offfashion14_nagrody_15   offfashion14_nagrody_35