Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Ewelina Kowal premiera nowej kolekcji absolwentki SAPU - KSA

Ewelina Kowal premiera nowej kolekcji absolwentki SAPU

Ewelina Kowal, która współtworzy z siostrą markę KOVALOWE, zaprezentowała nową kolekcję i promującą ją sesję zdjęciową. Pokaz był się w czasie fashion weeka w Paryżu.

Kolekcja KOVALOWE SS2020  to kontynuacja kolekcji „New Romantic”, którą Ewelina Kowal obroniła z sukcesem dyplom w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie i pokazała w finale Cracow Fashion Awards. Inspiracją nowej kolekcji była silna, pewna siebie kobieta – kobieta XXI wieku. Każdy strój przedstawia inną cechę współczesnej kobiety: pewność siebie, odwagę, subtelność, delikatność, tolerancję.

Zastosowane kontrastowe wypustki oraz lamówki mają na celu podkreślenie konstrukcji i linii ciała kobiety. W kolekcji ukazano nową odsłonę plisowania – nieregularne plisowanie z nadrukiem. Kolekcja KOVALOWE wykonana została ze szlachetnych materiałów oraz utrzymana w pastelowej kolorystyce, przełamanej czernią. Niebanalna konstrukcja oraz gra kontrastem to cechy charakterystyczne kolekcji.

Premierowy pokaz odbył się w Paryżu podczas wydarzenia „Parisfashion” w ramach Paris Fashion Week, zorganizowanego przez Mystyle-Events. Kampania KOVALOWE SS2020 została wyprodukowana przez Mystyle-Events Katarzynę Stefanów w przepięknym Paryżu.

Autorką zdjęć jest Monika Mraczek

 

 

 

Call Now ButtonZadzwoń teraz