Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Europress Polska na krakowskich Targach Książki - KSA

Już niedługo, od 24 do 27 października ruszają krakowskie Targi Książki na które serdecznie zapraszamy. Nie zapomnijcie odwiedzić stoiska D9, należącego do firmy Europress, importera prasy i książki obcojęzycznej m.in. Vogue, Elle, Collezzioni, z którą nawiązaliśmy współpracę.

EuroPress Polska Sp. z o.o. to lider na polskim rynku w zakresie importu i dystrybucji prasy i książki obcojęzycznej. Od ponad 20 lat importujemy i dystrybuujemy prasę zagraniczną na terenie kraju.
W stałej ofercie posiadamy niemal 1500 tytułów z całego świata, w tym wszystkie, renomowane dzienniki i tygodniki światowe w wersjach oryginalnych. Na zamówienie Klienta sprowadzamy także każdy tytuł spoza oferty, nawet z najdalszego zakątka świata. Współpracujemy bezpośrednio ze wszystkimi, kluczowymi wydawcami i dystrybutorami na świecie.
Nasza firma dostarcza prasę zagraniczną do:
* najlepszych punktów sprzedaży prasy na terenie kraju:
– za pośrednictwem hurtowników – Ruch, Kolporter, Garmond
– bezpośrednio do punktów sprzedaży sieci salonów prasowych: HDS /Relay, InMedio, Virgin, Discover/ EMPIK oraz niezależnych punktów detalicznych /hotele, księgarnie, saloniki prasowe/.
* bezpośrednio do firm, biur i domów naszych stałych odbiorców.
Importowane przez naszą firmę tytuły Czytelnik może zakupić także bezpośrednio na naszej stronie internetowej: www.europress.pl
Naszymi Klientami są między innymi największe instytucje państwowe, ministerstwa, biblioteki, uczelnie wyższe, placówki naukowe oraz przedsiębiorstwa różnych branż.
Biorąc pod uwagę rozwój nowych technologii, trendy rynkowe i oczekiwania naszych Klientów oraz dbałość o środowisko naturalne, poza tradycyjnymi gazetami w wersji papierowej, EuroPress Polska oferuje swoim Odbiorcom także wersje on-line oraz w formatach na urządzenia mobilne.
Bogata oferta tytułów, wysoka jakość i elastyczność obsługi, konkurencyjne ceny oraz możliwość realizacji zamówień specjalistycznych, sprawia że od lat jesteśmy liderem na rodzimym rynku, co potwierdzają liczne referencje od zadowolonych Klientów.

Europress_logo_CMYK

Call Now ButtonZadzwoń teraz