Elle o pokazie dyplomowym Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru - KSA

Elle o pokazie dyplomowym Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru

Dzisiaj ponownie wspomnieniami wracamy do Cracow Fashion Week 2018. Ostatnio pisaliśmy o relacji, która ukazała się w Harper’s Bazaar. Tym razem zaglądamy do Elle, gdzie można przeczytać artykuł o wydarzeniu organizowanym przez Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru.

O Cracow Fashion Week piszą najważniejsze magazyny modowe. Gala rozpoczęcia jest ważnym wydarzeniem, na które przybywają osobistości ze świata fashion oraz dziennikarze i redaktorzy magazynów modowych. Relacja z Cracow Fashion Awards wraz z bogatą galerią zdjęć pojawiła się m.in. w Elle. Jak zwykle doceniona została niewykła kreatywność, wyobraźnia i talent młodych projektantów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru.

Cracow Fashion Awards, konkurs dyplomów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru zorganizowany w Centrum Kongresowym ICE Kraków, był pokazem niesamowitej kreatywności młodych projektantów z wielu stron świata.

Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Elle

Więcej możecie przeczytać na stronie Elle.