Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Edytorial "Volatile Sands" Emila Kołodzieja w L'Officiel Baltic! - KSA

Edytorial „Volatile Sands” Emila Kołodzieja w L’Officiel Baltic!

Zdjęcia Emila Kołodzieja, absolwenta Szkoły Kreatywnej Fotografii oraz Iwony Cieniawskiej, pojawiły się w magazynie L’Officiel Baltic.

Edytorial Volatile Sands w L’Officiel Baltic:

Photographers: Iwona Cieniawska & Emil Kołodziej

Model: Justyna Rusnak

Style: Kinga Kowalska

MUA: Sylwia Odroń

 

 

https://lofficielbaltics.com/editorials/volatile-sands

 


Emil Kołodziej

Zajmuje się przede wszystkim fotografią mody, zdjęciami beauty&model test oraz retuszem. Jego prace znalazły się w wielu magazynach, m.in. w Dark Beauty Magazine, EksMagazyn, Make-up Trendy oraz w Mess Magazine.
Jest autorem futurystycznej i niezwykle oryginalnej sesji Periculu futurum, która otrzymała główną nagrodę w konkursie Dream Team organizowanym przez portal Do You Know Fashion.
Współpracował z wieloma znanymi modelkami, agencjami, projektantami i stylistami. Jest również fotografem w Szkole Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa.

Zapraszamy na stronę naszego absolwenta: https://emilkolodziej.pl/

 


 

Emil Kołodziej ukończył Szkołę Kreatywnej Fotografii w 2013 r.

Wystawa „Iluzje” nawiązuje do podstaw wizualizmu, gdzie za pomocą prostych środków kreowany jest abstrakcyjny wymiar rzeczywistości. Oko widza wciągane jest w grę złudzeń, gdzie nieruchome twarze nabierają dynamizmu, powierzchnia papieru staje się trójwymiarowa, a całość nabiera psychologicznego charakteru. Seria 8 zdjęć przedstawia hipnotyzujące, obłędne, intrygujące kobiety- „Iluzje”.

 

Rafał Woźniak „Mitologia globalistów” i Emil Kołodziej „Iluzje”

Call Now ButtonZadzwoń teraz