Edytorial "Light of Beige" w SHUBA Magazine! - KSA

Edytorial „Light of Beige” w SHUBA Magazine!

Edytorial ze zdjęciami Aleksandry Otko, studentki Szkoły Kreatywnej Fotografii pojawił się w magazynie SHUBA! W sesji wzięła udział również studentka Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru, Elżbieta Pruska, pokazując swe najnowsze projekty.

Fotografka: Ola Otko – @bajolaa

Projektantka: Ela Pruska @ella_fashiondesign

Wizażystka: Natalia Sobierajska – @vibrissaa_

Stylistka: Anita Pyć – @anita.pyc

Modelka: Iwona Jeziorska – @very.funny.person

Szkoła Kreatywnej Fotografii

• Dwuletnia Szkoła Kreatywnej Fotografii w Krakowie – dzienne lub zaoczne od 2004 roku.
  • Nauka STACJONARNA lub ONLINE w realnym czasie z pełnym dostępem do wykładowców.
  • Dyplom z tytułem ARTYSTA FOTOGRAFIK.
  • Ponad 90% absolwentów działa w zawodzie fotografa.
  • Wykładowcami SKF są aktywni zawodowo fotograficy, wyśmienici artyści i pedagodzy, w tym wielu posiadających tytuły naukowe.
  • Do dyspozycji studentów: 3 studia foto, ciemnie, 3 sale komputerowe, pakiet Adobe – zobacz spacer wirtualny
    Duże sale z dobrym WIFI pozwalają na naukę w nowoczesnym systemie hybrydowym z zachowaniem zasad bezpieczeństwa związanych z pandemią COVID-19.
  • Bezpłatny dostęp do studia, ciemni i sal komputerowych dla studentów i absolwentów poza zajęciami.
  • 95% zajęć praktycznych od początku nauki.
  • Praktyki fotograficzne na pokazach mody i sesjach foto w trakcie nauki.
  • Zbudujesz portfolio otwierające wiele możliwości – patrz absolwenci.
  • Roczne czesne jest podzielone na miesięczne raty – więcej informacji w zakładce Rekrutacja.
  • APLIKUJ ONLINE
  • Poznaj nasze kursy i warsztaty fotograficzne – wybierz kurs dla siebie.
  • Szkoła Kreatywnej Fotografii wybierana jest również jako szkoła podyplomowa przez osoby posiadające wyższe wykształcenie lub studiujące równolegle na innych uczelniach, w tym również artystycznych.

Pracownie – galeria zdjęć