Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

"Dziewczyna z okładki" - KSA

„Dziewczyna z okładki”

Już 10 grudnia odbędzie się finał projektu, którego współorganizatorem jest Bastek Czernek, absolwent Szkoły Kreatywnej Fotografii.

„Dziewczyna z okładki” to innowacyjny projekt, którego pomysłodawcami są Justyna Jarosińska – prawniczka i PR Manager oraz Bastek Czernek – fotograf mody. Jednak główną bohaterką całej akcji jest Asia Janeczek, niezwykła osoba, którą tak naprawdę mogłaby być każda kobieta przypadkowo spotkana na ulicy. Asia przeżyła niezwykłą przygodę. Wzięła udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, a jej zdjęcie trafi na okładkę magazynu 2B STYLE. Jednak metamorfoza, którą przeszła nie jest tu sprawą kluczową. „Dziewczyna z okładki” to coś więcej niż nazwa projektu – to metafora dążenia do swoich marzeń. Asia spełniła jedno z nich za sprawą wspaniałej ekipy zbudowanej przez Bastka.

Za stylizację podczas sesji wykonanej przez naszego absolwenta odpowiadała projektantka mody i kostiumograf, Kaja Śródka. Makijażem zajęła się uczestniczka 3 edycji programu „Top Model” i właścicielka salonu kosmetycznego „Make me UP”, Aleksandra Krysiak. O fryzurę zadbał Piotr Michalak, a retusz należał do Marcina Mikusa.

szkola fotografii, SKF, fotografia

Efekty tej współpracy będzie można zobaczyć już w najbliższy weekend. Finał projektu odbędzie się w Klubokawiarni przy ul. Czackiego 3/5 w Warszawie o godz. 20:00. W programie m.in. pokaz filmu zza kulis sesji zdjęciowej, wystawa zdjęć wielkoformatowych z Dziewczyną z okładki, premiera najnowszego numeru magazynu 2B STYLE, pokaz fryzjerski na żywo, wystawa obrazów Aleksandry Krysiak oraz wiele innych atrakcji.

Call Now ButtonZadzwoń teraz