Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Spektakle dyplomowe 2015- Szkoła Aktorska SPOT

Spektakle dyplomowe 2015- Szkoła Aktorska SPOT

Szkoła Aktorska SPOT – Dyplomy 2015

Dzieje się! Dwanaście spektakli dyplomowych na Scenie DEKERTA 10 !
Słuchacze Szkoły Aktorskiej SPOT przygotowali w tym roku 12 różnych spektakli na dyplom, każdy miał okazję zagrać w kilku z nich. Tu naprawdę można nauczyć się zawodu i obycia z publicznością. Niezwykle różnorodny repertuar spektakli dyplomowych daje możliwość wykazania się każdemu. Spektakle reżyserowali Jan Korwin Kochanowski oraz Maciej Luśnia.

szkoła Aktorska SPOT

Jeszcze do niedzieli 21 czerwca można oglądać tegorocznych absolwentów SPOT w siedzibie szkoły na ul Dekerta 10 w Krakowie.

Daty i godziny spektakli: kliknij tutaj

Pasja i zaangażowanie studentów oraz wykładowców zaowocowały obrazami, które ogląda się z zapartym tchem. W niektórych spektaklach uczestniczą również absolwenci z lat poprzednich, grających już na deskach polskich teatrów, którzy co roku odwiedzają swoją ulubioną szkołę. Dziękujemy!

szkoła aktorska SPOT, szkoła teatralna

„Kartotekę” grano w ostatni weekend tylko po to, aby jeden z kolegów zdał państwowy egzamin ZASP-pozostali aktorzy zjechali z Warszawy i z nad morza aby pomoc koledze. Przedstawicielka ZASP była pod wrażeniem całego spektaklu i powiedziała, że wszyscy bez problemu zdaliby ten egzamin. 

Ale to nie wszystko – przez cały rok studenci i absolwenci grali w licznych spektaklach na profesjonalnych scenach oraz w licznych reklamach. To efekt niesamowitej atmosfery i wspierania się przez całą społeczność, przekazywania sobie informacji o możliwościach. To też efekt zaangażowania wykładowców -czynnych zawodowo aktorów ,którzy wielokrotnie zapraszają do współpracy w granych przez siebie spektaklach studentów i absolwentów.

szkoła aktorska SPOT - spektakl Łysa Śpiewaczka

Nie bez znaczenia są zajęcia przygotowujące do udziału w castingach, które dają naszym słuchaczom obeznanie z kamerą i pewność siebie. Prowadzi je nasz absolwent Radosław Cabała.

Kilka świetnych spektakli przygotowuje też szkoła Choreografii będąca kierunkiem na SPOCIE. Tu pod okiem wyśmienitego polskiego choreografa Tomasza Gołębiowkiego i innych oddanych wykładowców wylęgają się prawdziwe talenty choreograficzne.

Pensjonat

A oto lista wszystkich przygotowanych przez SPOT i Szkołę Choreografii  spektakli. Terminów i godzin szukajcie na facebooku SPOT i nastronie Szkoły Choreografii .Zapraszamy!

Spektakle w reżyserii Macieja Luśni:

1. Reginald Rose ” 12 gniewnych ludzi”,
2. Janusz Głowacki ” Obciach”
3. Antoni Czechow „Trzy siostry”
4. Molier – Mix (fragmenty sztuk Moliera – „Szkoła żon”, „Chory z urojenia”, „Don Juan”, „Świętoszek”),

Spektakle w reżyserii Jana Korwina – Kochanowskiego

1.Federico Garcia Lorca „Dom Bernardy Alba”
2.Eugene Ionasco „Łysa Śpiewaczka”
3. Yasmina Reza „Bóg mordu”
4Marcin Szczygielski „Wydmuszka”
5 Werner Schwab „Prezydentki”
6.Robert Thomas „8 kobiet”szkoła aktorska, szkoła teatralnaszkoła aktorska, szkoła teatralnaszkoła aktorska, szkoła teatralnaszkoła aktorska, szkoła teatralnaszkoła aktorska, szkoła teatralnaszkoła aktorska, szkoła teatralna
7.Aleksander Fredro „Nikt mnie nie zna”
8. „Pół zemsty Cześnika” – wybrane sceny z „Zemsty” A. Fredry, + sceny ze sztuk A. Fr.: „Mąż i żona”, „Pan Jowialski”:

Występują:

Absolwenci: M. Baka, A. Bialkowska, E.Bielińska, J.Bożek, K.Brodacka, M.Cielęcy, J.Denisova, K.Donda, P.Flisowski, E.Goławska, K.Goławska, A.Hamera, M.Jabczanik, K. Jamro, G.Kmiecik, W.Koprucha, P.Kowalska, M. Krawczyk, P. Królak, K.Krzystanek, U.Machnik, K. Mąka, A. Mikuła, I. Mordasiewicz, A. Nieciąg, P. Olearczyk, J. Olma, A. Olszewski, P. Orzoł, A. Pala, M. Pawłowska, A. Pielach, N. Pietrasz, A. Pulcer, J. Reizer, A. Rzepiela, E. Sorbian, M. Sowa, W. Staszkiewicz, M. Styrski, K. Szaflarska, A. Szeliga, K. Waga. G. Wywrocka, K. Ziemianin

studenci: I. Cender, A. Gola, K. Strauss

Serdecznie zapraszamy na spektakle dyplomowe Szkoły Aktorskiej SPOT, które gramy do 21 czerwca 2015 r.  Na wszystkie wstęp wolny!

Call Now ButtonZadzwoń teraz