Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

DUD.ZIN.SKA

DUD.ZIN.SKA to marka prowadzona przez Annę Dudzińską, absolwentkę krakowskiej Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru. Kolekcje Anny można opisać jako awangardowy styl uliczny, gdzie projektantka łączy stare z nowym, ładne z brzydkim, konstruuje i dekonstruuje ubrania. Główną inspiracją dla projektów Dudzińskiej jest architektura i architektura wnętrz. Oprócz regularnych kolekcji na sezon jezienno-zimowy oraz wiosenno-letni, spod ręki projektantki wychodzą także mini kolekcje ready-to-wear (nazwane FLASH.LAB).

Jej prace były doceniane w wielu publikacjach, między innymi swetry DUD.ZIN.SKA pojawiły się na najwazniejszym trendsetterskim portalu modowym WGSN, a inne projekty na Trendland.net, Trendhunter.com, Designscene, Fashionising, Glamour NL i innych. Mini kolekcja FLAS.LAB#2 miała premierę w paryskiej Galerie Joseph.

Anna Dudzińska brała udział w wielu konkursach i pokazach mody takich jak Fashion Designer Awards (półfinał), OFF Fashion (finał), Fashion Week Poland, Fashionclash Netherlands i Fashione’r/Heineken Open’er Festival Poland. Jest również jurorką pokazu dyplomowego SAPU i konkursu Cracow Fashion Awards. A już w czerwcu możecie spotkać Annę i jej ubrania podczas Hush Warsaw.

dudzinska sapu (5) dudzinska sapu  dudzinska sapu (2) dudzinska sapu (4)dudzinska sapu (3)

Call Now ButtonZadzwoń teraz