DRESSAP | RESORT 15

DRESSAP | RESORT 15 to nowa, krótka seria ubrań wprowadzona do sprzedaży pomiędzy sezonami. Jest to przede wszystkim propozycja delikatnych, wełnianych swetrów o luźnym, oversizowym kroju, które świetnie sprawdzają się w chłodne dni. Autorką kolekcji jest Anna Pirowska, właścicielka i główna projektantka marki DRESSAP.

Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, Anna Pirowska

Nowe propozycje marki DRESSAP są uniwersalne, wielofunkcyjne i dopasowane do różnych potrzeb klientek. Przykładem może być jasny, beżowy sweter, który można nosić w komplecie z dużym, ocieplanym golfem stanowiącym jego osobną część. Sam golf ozdobiony delikatnym złotym zamkiem może być również wykorzystany jako ciepły komin. Natomiast obszerny, wzorzysty sweter o kroju kimono oraz długi, czarny sweter sprawdzą się jako okrycia wierzchnie w czasie cieplejszych, wiosennych dni. Oprócz swetrów kolekcja obejmuje również sukienki w kolorze czarnym, luźną wiskozową tunikę, która jest doskonałą bazą pod swetry, złotą ołówkową spódnicę z wysokim stanem oraz biały t-shirt ze złotym logo marki.

Ważnym elementem kolekcji DRESSAP są krótkie, ocieplane golfy wykonane z wełny, ale dzięki podszyciu przyjemną wiskozą miękko otulają szyję. Są praktyczne, a do tego mogą tworzyć komplet ze swetrami. Dzięki nim krótki sweter może zmienić się w ciepły golf. Do kompletu posiadamy czapki uszyte z tych samych tkanin, co swetry i kominy. Można więc stworzyć własną kompozycję, wykorzystując najnowsze propozycje DRESSAP.

W kolekcji DRESSAP RESORT 15 wykorzystane zostały delikatne, ciepłe wełny z Włoch w różnych kolorach: ciemny grafit przetykany srebrną nitką, beżowy ze złotą nitką, intensywna magenta. Sweter wzorzysty, przedstawiający geometryczne serca, to bawełna niezwykle przyjemna w dotyku. Mocnym akcentem kolorystycznym kolekcji DRESSAP jest metaliczne złoto, które pojawia się przy okazji spódnicy, t-shircie, beżowym swetrze czy metalowych zamkach. Poprzez proponowane zestawy i sylwetki chcemy pokazać klientkom, że złoto czy srebro przestało być stosowane tylko na specjalne okazje, ale można je zakładać również na co dzień. Uwaga: wełny nie posiadają poddanego ostatnio krytyce składnika, czyli angory!

Kolekcja DRESSAP RESORT 15 to propozycje ponadczasowe i uniwersalne, które pozostaną modne przez kilka sezonów, świetnie sprawdzą się w chłodniejsze dni podczas wczesnej wiosny, a także jesieni oraz zimy.

Marka DRESSAP została założona przez Annę Pirowską, absolwentkę Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie. Firma mieści się w Krakowie. Ubrania są dostępne online w butiku marki www.dressap.pl/shop oraz w butiku La Perle, ul. Dominikańska 3, Kraków. Wkrótce ubrania trafią też do najlepszych butików online i butików stacjonarnych w największych miastach Polski.

Sesję zdjęciową kolekcji RESORT 15 stworzyli:

Zdjęcia: Rafał Stanowski

Modelka: Adrianna Schneider