Dorota Koziara na Zaprojektowanych, wystawa SKF

Dorota Koziara and Polish Design + wernisaż wystawy FOTOPRZESTRZENIE

Rozpoczęliśmy trzecią edycję Targów Zaprojektowani – Krakowskie Spotkania z Dizajnem. Pierwszym punktem programu był wykład Doroty Koziary, który odbył się w Szkole Wnętrz i Przestrzeni przy. ul. Zamoyskiego 52.

Dorota Koziara to światowej sławy projektantka, artystka, architekt wnętrz, dyrektor artystyczny oraz kurator wystaw. W swoim dorobku ma między innymi projekty wnętrz dla przodujących w dziedzinie designu firm, takich jak: Alessi, Swatch, Byblos Art Hotel Villa Amista. Projektuje między innymi dla firm: Christian Dior, Hermes, Swarovski, Fiat, Redd’s, Du Pont czy Tubądzin. Studiowała w Polsce i we Włoszech. Przez 10 lat współpracowała ze słynnym Alessandro Mendinim i Atelier Mendini w Mediolanie. Od 2005 główną siedzibą jej studia jest Mediolan.

Po wykładzie odbył się wernisaż wystawy FOTOPRZESTRZENIE, na której możemy zobaczyć  zdjęcia dyplomowe absolwentów Szkoły Kreatywnej Fotografii.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie!

Fot. Tomasz Dyniec, Patrycja Sioła, Anna Zborowska – studenci Szkoły Kreatywnej Fotografii