Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Dni Otwarte w KSA - 28.01.2015

plakat - dni otwarte

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Dni Otwarte w naszej szkole już 28 stycznia w środę.
W programie prezentacja naszych kierunków oraz bezpłatne 1,5 godz. warsztaty do wyboru: projektowanie ubioru, visual merchandising, projektowanie wnętrz, DIY, aktorstwo oraz fotografia.

Szczegółowy program poniżej:

10.00 – spotkanie z Dyrekcją oraz multimedialna prezentacja wszystkich kierunków sala nr 1, Zamoyskiego 52

BEZPŁATNE  1,5 h WARSZTATY – do wyboru

Projektowanie ubioru
Godzina  11.00 – 12.30, ul. Zamoyskiego 52
Wstęp do zagadnienia przedmiotu -jak przystąpić do pracy nad własną kolekcją i jak dobrze poprowadzić proces projektowania z uwzględnieniem np. opisu kolekcji, opisu inspiracji, estetycznych form podania tych informacji. (Podczas zajęć omówimy poszczególnych elementów projektowania kolekcji, nowe trendy i jak je przełożyć w procesie projektowania.)

Visual merchandising
Godzina  11.00 – 12.30, ul. Zamoyskiego 52
Próba zaaranżowania szafy sklepowej oraz kubików sklepowych. Stylizacja manekina

Projektowanie wnętrz – warsztaty „Reinkarnacja przedmiotu”
Godzina 11.00 – 12.30, ul. Zamoyskiego 52

D.I.Y
Godzina  16:00, ul. Zamoyskiego 52
Warsztaty przerabiania ubrań. Celem ćwiczeń będzie nadanie nowego wyglądu obuwiu, odzieży, galanterii. Ćwiczenia obejmować będą także farbowanie tkanin w technice SHIBORI. Wycinanie szablonów(Stencel), „Banksów” -robienie stempli ciekawymi technikami -wycinanie matryc w technice linorytu potem wykorzystywanie ich na odzieży -malowanie, wybielanie, ćwiekowanie, wycinanie, obklejanie SHIBORI jest japońską techniką barwienia.

Osoby zainteresowane kierunkiem aktorskim oraz fotografii po prezentacji zostaną zaprowadzone na warsztaty do drugiego budynku szkoły przy ul. Dekerta 10.

Aktorstwo
Godzina 11.15 – 12.45,
Warsztaty w zakresie budowania postaci. Jak zrozumieć i świadomie budować postać na wybranych tekstach. Analiza postaci, zachowań oraz umiejętność przetworzenia wybranego tekstu na innych płaszczyznach.

Fotografia
Godzina  11.15- 12.45,
Zdjęcia martwej natury w przestrzeni zastanej – (trzeba zabrać własny aparat fotograficzny)

Osoby chętne do wzięcia udziału w spotkaniu prosimy o dokonywanie zapisów na adres mailowy: kursy@ksa.edu.pl podając swoje Imię i Nazwisko oraz kierunek.

Call Now ButtonZadzwoń teraz