Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

WYKŁAD: Design dla Muzeum, Muzeum dla designu. „Przedmioty” - KSA

WYKŁAD: Design dla Muzeum, Muzeum dla designu. „Przedmioty”

Zapraszamy na wykład Joanny Reginy Kowalskiej z Muzeum Narodowego w Krakowie, który odbędzie się już 23 listopada 2021 r. w ramach naszego wydarzenia Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem.

Wykład: „Design dla Muzeum, Muzeum dla designu. „Przedmioty” – nowa galeria stała Muzeum Narodowego w Krakowie czyli jak dobrze wybierać” odbędzie się o godz. 18:15–19:15, 23 listopada 2021 r. w głównej siedzibie Krakowskich Szkół Artystycznych przy ul. Zamoyskiego 52 w Auli (parter).

Wszystkie wydarzenia odbywające się w ramach Zaprojektowanych są bezpłatne i obowiązuje na nie rejestracja.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: kursy@ksa.edu.pl – podając imię, nazwisko, datę i godzinę oraz nazwę wydarzenia. Ilość osób na wykładach i warsztatach ograniczona.

 

Prowadząca: Joanna Regina Kowalska

Absolwentka historii i historii sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego, pracuje w Dziale Tkanin Muzeum Narodowego w Krakowie, jedna z kuratorek wystawy „Modna i już! Moda w PRL”.

 

Więcej informacji znajdziecie na stronie: https://zaprojektowani.ksa.edu.pl/

 


 

WARSZTATY: Patchwork Fun! Zaprojektuj torbę techniką no waste

 

ZAPROJEKTOWANI | Natura i moda w kolażu (warsztaty)

 

 

Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem to coroczna impreza organizowana od 2014 r. przez Krakowskie Szkoły Artystyczne we współpracy z Miastem Kraków. To jedno z najciekawszych wydarzeń dla wszystkich pasjonatów dobrego dizajnu, przedstawicieli branży kreatywnej, designerów, architektów, rzemieślników oraz wszystkich kochających sztukę! Ponadto, formuła tegorocznej edycji Zaprojektowanych stanie się jeszcze bardziej otwarta! Ewoluujemy i poszerzamy obszar zainteresowań, otwieramy się na nowe tematy oraz nową publiczność. Jednym z haseł kluczowych staje się dla nas eko dizajn, recycling oraz projektowanie przyjazne środowisku.

Stałym punktem programu Zaprojektowanych są bezpłatne warsztaty i wykłady, na które zapraszamy! Pod okiem specjalistów (m.in. wykładowców i absolwentów Krakowskich Szkół Artystycznych) możecie nabyć nowe umiejętności oraz posłuchać praktyków związanych z szeroko pojętym dizajnem. Kolejnymi wydarzeniami towarzyszącymi będą wystawy: Fotoprzestrzenie oraz SAPU in pics, na których zobaczymy zdjęcia naszych młodych artystów ze Szkoły Kreatywnej Fotografii, Szkoły Wnętrz i Przestrzeni, Szkoły Visual Merchandisingu oraz zdjęcia kolekcji dyplomowych absolwentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru. Zapraszamy również na wernisaż wystawy Polish Talent Support ze zdjęciami laureatów międzynarodowego konkursu dla Polonii.

Festiwal Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem wystartuje 22 listopada i potrwa do 27 listopada.

Call Now ButtonZadzwoń teraz