Cezary Borowik ze Szkoły Choreografii w finale Mam Talent! - KSA

Cezary Borowik ze Szkoły Choreografii w finale Mam Talent!

Absolwent Szkoły Choreografii, Cezary Borowik odniósł kolejny sukces! Już w najbliższą sobotę pojawi się w finale programu Mam Talent.

24-letni Cezary Borowik ma na swoim koncie udział m.in. w:

• IDO World Championsships Modern Dance Prague 2017 – II MIEJSCE SOLO MODERN 16+
  • Krajowych Mistrzostwach IDO Show Dance Białobrzegi 2017 – I MIEJSCE SOLO SHOW DANCE 16+,
  • Krajowych Mistrzostwach IDO Modern Dance Siedlce 2017 – I MIEJSCE SOLO MODERN 16+,
  • Mam Talent PÓŁFINALISTA 9 EDYCJI,
  • Krajowych Mistrzostwach IDO Siedlce 2015 – I MIEJSCE MODERN SOLIŚCI 16+,
  • IDO World Championsships Mikołajki 2014 – II MIEJSCE JAZZ DANCE MAŁA GRUPA 16+.

Intensywna praca, ciągłe doskonalenie siebie i dopracowywanie każdego ruchu do perfekcji pozwoliło mi w dosyć późnym wieku podjąć współpracę w jednym z najlepszych zespołów tanecznych w Warszawie – Reliese Dance Company. Pod okiem choreografów rozwinąłem swoje skrzydła w tańcu współczesnym zdobywając najwyższe laury na mistrzostwach rangi ogólnopolskiej, europejskiej i międzynarodowej.

Po zdobyciu mistrza Polski w Modern Dance doznałem kontuzji i przerwałem swój rozwój taneczny na okres dwóch lat.

Wielkim powrotem do świata tańca stał się udział w programie mam talent.

Photo: @acradiusmauritzofficial
Muah: @noemi.wygladam

Cezary bierze udział w tej edycji ponieważ: „Czuję mały niedosyt ponieważ w poprzedniej edycji, kilka lat temu podczas nagrań miałem kontuzję kolana, co nie pozwoliło mi zaprezentować swoich umiejętności w 100%. Miałem czas na regenerację, rozwój i wracam by znów móc się pokazać przed Państwem i widzami”.

Zachęcamy do oglądania finału Mam Talent – 30 listopada 2019 r.

Studenci Szkoły Choreografii odnoszą liczne sukcesy!

Szkoła Choreografii / Choreography School