Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Warsztaty Carol Morgan z Central Saint Martins w SAPU

Warsztaty z Carol Morgan z Central Saint Martins w SAPU [Cracow Fashion Week]

W czasie Cracow Fashion Week 2015 Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru odwiedzili międzynarodowi goście. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się warsztaty mody z Carol Morgan, międzynarodowym specjalistą do spraw komunikacji w modzie, wykładowcą Central Saint Martins w Londynie.

Carol Morgan już po raz drugi poprowadziła szkolenia dla młodych projektantów. Tym razem uczyła ich „Fashiom communication”, czyli komunikacji w modzie. W czasie trzydniowych warsztatów uczestnicy uczyli się nie tylko, w jaki sposób komunikować informacje na temat swojej marki, ale także jak współpracować ze sobą, by osiągnąć międzynarodowy sukces. Jedna z zasad, które Carol Morgan starała się zaszczepić w umysłach młodych artystów brzmiała „it’s all about sharing ideas”. Trzeba się wymieniać pomysłami, w ten sposób od wielu lat funkcjonuje moda na całym świecie.

Warsztaty z Carol Morgan cieszyły się tak wielkim zainteresowaniem, że musieliśmy stworzyć dodatkową grupę. Brytyjka na pewno jeszcze odwiedzi SAPU, więc sprawdzajcie nasze plany.

Więcej na temat warsztatów z Carol znajdziecie na świetnym blogu Fashion PR Girl

Zadzwoń teraz