Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Business Fashion & Technology: promocyjne bilety tylko do końca lutego! - KSA

Ruszyła rejestracja na konferencję Business Fashion & Technology. Bilet w promocyjnej cenie można kupić tylko do końca lutego.
Konferencja, która odbędzie się 27-28 marca br. w Krakowie to pierwsze tego typu wydarzenie w całej Europie Środkowo-Wschodniej. W jego trakcie zaprezentowane zostaną możliwości wykorzystania nowych technologii w branży fashion.
Wydarzenie podzielone zostało na dwie części. Pierwsza, która odbędzie się 27 marca to część konferencyjna, podczas której eksperci podzielą się wiedzą na temat wykorzystania nowych technologii w branży fashion oraz zdradzą jak wykorzystać je do zwiększenia zysków przedsiębiorstwa. W roli prelegentów wystąpią między innymi Michał Juda i Jasiek Stasz z SHOWROOMU, czy też Monika Mikowska z mobeedick.com.
Drugą część BF&T stanowi ekskluzywna gala połączona z pokazami mody z wykorzystaniem nowych technologii. Swoją kolekcję zaprezentuje między innymi Iwona Kossmann. W specjalnej strefie będzie można zobaczyć i przetestować gadżety, technologie, które z powodzeniem można stosować w branży fashion.
Podczas gali odbędzie się również rozdanie nagród Business Fashion & Technology Awards. To wyróżnienia dla firm, które najlepiej i najbardziej kreatywnie łączą modę z nowoczesnymi technologiami.
Coraz więcej marek odzieżowych oraz projektantów decyduje się na wykorzystanie nowoczesnych technologii. Chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami? Pragniesz uzyskać wiedzę, która cię wyróżni na rynku i da przewagę nad konkurencją? Zapraszamy na BF&T 2014!
Zgłoszeń można dokonywać za pośrednictwem strony internetowej wydarzenia www.bfte.pl
BF&T jest częścią Cracow Fashion Week.

BFT-2

Call Now ButtonZadzwoń teraz