Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Bartosz Pilawski, absolwent SAPU podbija świat mody! - KSA

Bartosz Pilawski, absolwent SAPU podbija świat mody!

Projekty absolwenta Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru, Bartosza Pilawskiego pokochały polskie gwiazdy – VIVA!

Ubrania od 25-letniego projektanta pochodzącego ze Szczecinka wyjątkowo przypadły do gustu m.in. Agnieszce Woźniak-Starak, dziennikarce, prowadzącej program Dzień Dobry TVN, która jednocześnie jest jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd.

 

 

 

Projekty Bartosza Pilawskiego pokochały również Karolina Pisarek, Natalia Siwiec, Magdalena Boczarska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Doda, Patricia Kazadi czy Honorata Skarbek.

Cały tekst o naszym absolwencie znajdziecie w magazynie Viva: https://viva.pl/moda/kim-jest-bartosz-pilawski-projektant-agnieszki-wozniak-starak-129885-r1/

 

127182248 433097601192661 6566856598988236291 n

 

„Zależy mi na tym, aby moi klienci otrzymywali ode mnie projekty nie tylko piękne, ale również funkcjonalne niezależnie od okazji ich ubierania. Moda to pasja, która pochłonęła mnie w całości już dawno temu.”

https://pilawski.pl/

 


Bartosz Pilawski

Pochodzący ze Szczecinka, 25-letni projektant tworzący m.in. w katowickiej pracowni w Fabryce Porcelany. Od dziecka wykazywał zainteresowanie modą, miał talent do rysowania. Dlatego postanowił szlifować tę ważną dla projektanta umiejętność. Szkolił się z zakresu rysunku żurnalowego u Edyty Filipowicz i byłej ilustratorki w marce Valentino. Rozpoczął także studia na kierunku projektowanie ubioru w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie.

Swoją pierwszą mini kolekcję pokazał w październiku 2017 podczas warszawskiego wydarzenia organizowanego przez Radio Kolor, w którym swoje kolekcje pokazali inni młodzi projektanci. Ale to Pilawski zgarnął wtedy wszystkie możliwe nagrody, w tym I nagrodę za najlepszą kolekcję.

Dziś ma swoją autorską markę – PILAWSKI. Projektant zaprezentował swoje kolekcje m.in. podczas wydarzenia mody w Bangkoku, KTW Fashion Week oraz Open’erze w Gdyni. Bartek został też wybrany przez markę Carinii, aby zaprojektować dla nich kapsułową kolekcję butów, która miała swoją premierę także w Bangkoku.

 

Who knows what’s true? SUMMER 20 / PILAWSKI

 

Projektanci ze SAPU na KTW Fashion Week w Fabryce Porcelany!

KSA logo 8

KSA logo 9 3

Call Now ButtonZadzwoń teraz