Aśka Błażejowska i sukces w Paryżu [Cracow Fashion Week] - KSA

Aśka Błażejowska i sukces w Paryżu [Cracow Fashion Week]

Aśka Błażejowska-Pecorari, właścicielka paryskiej marki ASKA, odwiedziła SAPU, by rozmawiać ze studentami na temat tworzenia międzynarodowego biznesu mody.

Błażejowska, która pokazywała się m.in. w czasie paryskiego tygodnia mody, rozmawiała za studentami SAPU o budowaniu i prowadzeniu marki modowej poza Polską. Projektantka od wielu lat mieszka we Francji, gdzie prowadzi własną markę ASKA, a jej klientki mieszkają na kilku kontynentach, od Europy po Amerykę.

Fot. Joanna Kowalewska

Dla studentów SAPU była to znakomita okazja, by dowiedzieć się, jak w praktyce wygląda prowadzenie firmy we Francji oraz zdobycie zagranicznych odbiorców. Choć spotkanie odbyło się w niedzielę rano, przybyła pełna sala słuchaczy.

Joanna Błażejowska-Pecorari pokazała także swoją najnowszą kolekcję w czasie gali Cracow Fashion Awards w Centrum Kongresowym ICE Kraków.