Targi Wnętrz, Mediolan 2011 - KSA

Dom. Miejsce, w którym odpoczywamy. Nasze życie, toczące się coraz szybciej, nie pozwala nam na spędzanie w nim zbyt dużo czasu. Kwiecień 2011. Mediolan ponownie zamienił się w miejsce pełne inspirujących pomysłów dla tych, którzy pragną coś zmienić. Nowoczesny styl, przeplatający się z klasyką, a to wszystko podsycone niebanalnymi rozwiązaniami. Projektanci zaprezentowali wnętrza, które niewątpliwie przyciągną każdego, a także sprawią, że będziemy chcieli wrócić do domu i spędzać w nim jak najwięcej czasu. Jasne, przestronne wnętrza, sprowadzone do minimalizmu, wypełnione zielenią żywych roślin, a do tego subtelne oświetlenie podkreślające wyjątkowy charakter prezentowanych przestrzeni. Targi wnętrz to także abstrakcja delikatnie wpleciona w wytworny wygląd przestrzeni i to właśnie ona dodawała pikanterii ostatecznemu efektowi. W Mediolanie nie mogło również zabraknąć studentów Szkoły Wnętrz i Przestrzeni, dzięki którym dziś możemy zaprezentować zdjęcia z tych pełnych inspiracji targów.

tekst: Katarzyna Kuczera
fot. dzięki uprzejmości Alfreda Marka