Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Senso 2012 - Domowe spa - KSA

Firmy KOŁO i HANSGROHE we współpracy ze Szkołą Wnętrz i Przestrzeni zorganizowały konkurs na zaprojektowanie łazienki, w której miały zostać wykorzystane elementy armatury i ceramiki łazienkowej z asortymentu tych dwóch firm. Kryterium oceny przygotowywanych projektów było potraktowanie pomieszczenia łazienki jako miejsca relaksu, zapewnienie ergonomii użytkowania oraz zachowanie zasad doboru materiałów wyposażenia i możliwości realizacji projektu.

Wernisaż wystawy prac konkursowych i ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 2 marca 2012 w salonie KOŁO w Modlniczce k. Krakowa o godz. 18.30. Wystawa projektów będzie trwała od 3 marca do 4 kwietnia 2012. Dodatkowo od 3 do 10 marca 2012 roku na stronie www.ksa.edu.pl będzie ogłoszony konkurs internetowy, podczas którego internauci będą mogli oddać swój głos na najlepszy projekt. Spośród internautów wylosujemy zwycięzcę, który będzie mógł za darmo wziąć udział w letnich warsztatach (do wyboru) projektowanie wnętrz, fotografia, projektowanie ubioru. Start konkursu: 3 marca godz. 12.00, koniec konkursu: 10 marca godz. 12.00.

Konkurs na projekt łazienki organizowany jest od 2007 roku. W ubiegłych latach organizatorami konkursu były firmy – Hansgrohe , Huppe , Duravit , Kohler oraz Excellent.

Call Now ButtonZadzwoń teraz