Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Ekologiczny dizajn i zielone wzornictwo - targi Zaprojektowani 2018

Zielony i ekologiczny dizajn – targi dizajnu Zaprojektowani 2018

Poszukiwanie ekologicznych rozwiązań i inspiracja środowiskiem naturalnym – to dwa ważne czynniki, które sprawiają, że  zielony i ekologiczny dizajn staje się coraz popularniejszy. Próbując znaleźć marki, które w swojej ofercie będą mieć rzeczy nie tylko wyróżniające się wyglądem, ale także przyjazne dla środowiska i stworzone z naturalnych surowców, warto śledzić młode, polskie brandy. Targi dizajnu – Zaprojektowani to okazja by poznać je lepiej.

Zielony i ekologiczny dizajn – polskie marki

Ręcznie wykonane i powstające tylko z ekologicznych materiałów – takie właśnie są projekty jednego z wystawców tegorocznych targów – SBNdesign. Przestrzenne projekty to tylko jedna z ofert, która pojawi się podczas tegorocznej edycji targów Zaprojektowani. W gronie wystawców znajdą się także Green Home Design – marka, w której ofercie znajdziemy wykonane z drewna baterie kuchenne i łazienkowe.

SBNDesign - wystawca targów dizajnu Zaprojektowani. Edycja 2018

SBNDesign

 

Mikroogrody to jeden z wystawców podczas targów Zaprojektowani 2018.

Mikroogrody – wystawca Zaprojektowani 2018

Wystawca targów dizajnu Zaprojektowani odbywających się w Krakowie.

Green Home Design – wystawca. Targi Zaprojektowani 2018.

Las w słoiku, a może ogród w szkle?

Marzenie o własnym ogrodzie jest dla wielu niedostępnym. Nie w każdym wnętrzu sprawdzą się także tradycyjne kwiaty doniczkowe. Dobrą alternatywą dla osób ceniących sobie bliskość roślin są lasy w słoiku oraz ogrody w szkle. Podczas targów Zaprojektowani 2018 swoją ofertę zaprezentują Zielone słoiki oraz Mikroogrody. Dla wielbicieli ciekawych kompozycji kwiatowych doskonałą ofertę ma także Mimoza Flower Atelier.

Zielone słoiki to jeden z wystawców podczas targów Zaprojektowani 2018

Zielone słoiki – wystawca targów dizajnu Zaprojektowani 2018

Poszukiwacze naturalnego dizajnu i eko wzornictwa będą mieli okazję zapoznać się z tymi markami już podczas najbliższej edycji targów Zaprojektowani, która odbędzie się 18 listopada 2018 roku. Organizatorami targów są Krakowskie Szkoły Artystyczne, w których skład wchodzą Szkoła Wnętrz i Przestrzeni SWP oraz Szkoła Visual Merchandisingu SVM. 

Call Now ButtonZadzwoń teraz