Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Biżuteria - poznaj wystawców Zaprojektowani 2018

Biżuteria – poznaj wystawców Zaprojektowani 2018

Targi Zaprojektowani 2018 jak co roku zgromadzą wiele marek, które zaprezentują niecodzienne, autorskie produkty. Wśród nich będą także te, których specjalnością jest unikatowa biżuteria. Poznajcie wystawców, którzy pojawią się podczas tegorocznej edycji. 

Biżuteria i dodatki  – wystawcy Zaprojektowani 2018

Poszukiwacze nietuzinkowej biżuterii powinni zwrócić uwagę na polskie marki specjalizujące się w tej dziedzinie. Co je wyróżnia? Nietuzinkowy dizajn, rozpoznawalne projekty, skupienie na najmniejszych detalach. To także twórcy, którzy nie boją się sięgać po niecodzienne surowce i wykorzystywać je w swoich projektach. Podczas targów swoje projekty zaprezentują wystawcy tacy jak:

  • STUDIO BY BEATA JEWELERY
  • SZOK
  • MADI jewellery
  • Joccoss Design
  • Unikke Design

We wspominanym gronie wystawców idealną biżuterię dla siebie znajdą osoby ceniące sobie klasykę oraz subtelne akcenty, jak i te, które poszukują nowych trendów i wykorzystania technologii w projektowaniu biżuterii. Uwagę pierwszej grupy zwróci między innymi MADI Jewellery czyli marka, która doskonale wie jak zbalansować nowoczesność i kobiecość.

Zdjęcie biżuterii marki MADI jewellery.

MADI jewellery – wystawca targów Zaprojektowani 2018. Biżuteria kobieca, klasyczna łączącą się z nowoczesnością.

Wielbiciele nowoczesności i nieoczywistych form powinni zwrócić uwagę na markę Unikke Design.

Olga Guzik w swoich projektach wykorzystuje zarówno technikę druku 3D, jak i niecodzienne materiały – w tym nawet prawdziwe naboje.

Biżuteria Unikke Design

Biżuteria Unikke Design – wystawcy targów Zaprojektowani 2018.

Opisane marki oraz pozostałych wystawców poznamy bliżej już 18 listopada podczas targów, które odbędą się w Starej Zajezdni w Krakowie. Organizatorem wydarzenia są Krakowskie Szkoły Artystyczne, w których ofercie edukacyjnej znaleźć można także szkoły związane z dizajnem, które są odpowiedzialne za organizację opisanych targów.

Więcej informacji o SWP – Szkole Wnętrz i Przestrzeni oraz o SVM – Szkole Visual Merchandisingu znajdziecie na stronie Krakowskich Szkół Artystycznych.

Call Now ButtonZadzwoń teraz