Aleksandra Konik "Emocjografia"

Zapraszamy na wernisaż absolwentki Szkoły Kreatywnej Fotografii w ramach serii wystaw fotograficznych INDYWIDUALNE 2013.

Wernisaż: 19.06.2013 – wystawa do 3.07.2013
Alchemia, ul. Estery 5, Kraków

Projekt Emocjografia powstał z mojej ogromnej potrzeby poszukiwania i wyrażenia, poprzez obraz, indywidualnej ekspresji, harmonii ruchu, muzykalności  ciała, oraz niezależności emocjonalnej. Główną ideą projektu jest połączenie różnych środowisk artystycznych – fotografii, muzyki i tańca. Znaczącą rolę w kształtowaniu wizji obrazu miała fascynacja emocjami wywołanymi przez swobodnie improwizowaną muzykę free jazzową i taniec współczesny. Fotografie wykonane są w technice gumy chromianowej i powstały we współpracy z tancerkami Małgorzatą Haduch i Lori Duncan (Kanada), oraz saksofonistką Pauliną Owczarek.

Aleksandra Konik szkola fotografii skf