Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Akcja szycia maseczek ochronnych dla szpitala w Krakowie! - KSA

Akcja szycia maseczek ochronnych dla szpitala w Krakowie!

Przekazaliśmy pierwszą turę maseczek ochronnych, które zostały uszyte dla Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. W ten sposób wspieramy lekarzy w walce z wirusem wywołującym chorobę Covid-19.

Bardzo dziękujemy naszym studentom, absolwentom i przyjaciołom za włączenie się w uruchomioną przez naszą Szkołę akcję szycia maseczek ochronnych dla Szpital Uniwersytecki w Krakowie. Maseczki są niezwykle ważne nie tylko dla lekarzy oraz pielęgniarek, ale także dla całego personelu szpitala oraz osób odwiedzających. Dzięki Waszemu zaangażowaniu możemy zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa.

Pierwsza tura maseczek ochronnych została wczoraj dostarczona do Szpitala przez naszą wykładowczynię Szkoła Konstrukcji Ubioru i Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU Magdalenę Kopl wraz ze sponsorką materiałów do szycia maseczek Moniką Świędrych.

Akcja dalej trwa!⚠️ Materiał do szycia maseczek jest dostępny w naszej Szkole, możecie go odbierać przy ul. Zamoyskiego 52 w Krakowie!
Szczegóły w poście 👉 https://bit.ly/2WYfObD

Call Now ButtonZadzwoń teraz