Absowentki SAPU w finale konkursu Habitus Baltija 2016

W finale międzynarodowego konkursu mody Habitus Batlija 2016 w Rydze wzięły udział dwie absolwentki Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU. Uczelnia z Krakowa przyznała także dwie swoje nagrody.

SAPU w konkursie Habitus Baltija 2016 w Rydze reprezentowały dwie utalentowane projektantki, laureatki nagród w czasie Cracow Fashion Awards: Monika Wierzchowska oraz Anna Załucka-Kuczera. SAPU, która jest partnerem konkursu Habitus Baltija od wielu lat, przyznała także dwie swoje nagrody.

Otrzymały je Anna Sponberga (Szwecja) oraz Laima Ūdre (Łotwa). Kolekcje obu projektantek będziemy mogli zobaczyć w czasie Cracow Fashion Week 2017, którego głównym  organizatorem jest Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru.

Monika Wierzchowska

Anna Załucka-Kuczera