13. edycja Małopolskiej Nocy Naukowców za nami! - KSA

13. edycja Małopolskiej Nocy Naukowców za nami!

27 września 2019 r. odbyła się Małopolska Noc Naukowców. Krakowskie Szkoły Artystyczne już po raz trzeci były partnerem wydarzenia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom warsztatów, naszym wykładowcom oraz organizatorom! Razem udało nam się stworzyć niezapomniane wydarzenie.

Warsztaty i wykłady zaproponowane przez Krakowskie Szkoły Artystyczne obejmowały różne dziedziny szeroko pojętej sztuki. Chcieliśmy, aby uczestnicy zajęć spędzili ten czas kreatywnie, znaleźli inspirację oraz zdobyli wiedzę, którą będą chcieli w przyszłości rozwijać.

Nasza oferta zawierała m.in. warsztaty malarskie, rysunek żurnalowy, choreografię, fotografię mody, projektowanie biżuterii oraz warsztaty aktorskie.

W celu osiągnięcia jak najlepszego efektu zaangażowaliśmy w działania wybitnych wykładowców z naszych szkół, artystów odnoszących liczne sukcesy i specjalistów w swych dziedzinach, którzy pomogli młodym pasjonatom wkroczyć w świat sztuki, rozwinąć swe talenty oraz poznać najnowsze trendy.

Więcej informacji o tegorocznej edycji: https://nocnaukowcow.malopolska.pl/

Koordynatorem Małopolskiej Nocy Naukowców jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Fot. Joanna Draszawka, mat. szkolne