Tygodniowe warsztaty aktorskie - ferie 2015 - KSATygodniowe warsztaty aktorskie - ferie 2015 - KSA

Tygodniowe warsztaty aktorskie - ferie 2015 - KSA

Termin: 16-20 lutego 2015 r. godz. 10:00-15:00

CENA: 390 zł

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat.

Uważasz, że masz talent aktorski? Chciałbyś trochę oszlifować ten diament? Wszystkich zafascynowanych teatrem, sztuką i grą aktorską zainteresują letnie warsztaty teatralne Szkoły Aktorskiej SPOT, podczas których będzie można poćwiczyć dykcję, emisję głosu, nauczyć się interpretacji tekstu oraz po prostu obyć ze sceną. Warsztaty aktorskie to także idealny moment, by sprawdzić czy marzenia o aktorstwie nie mijają się z rzeczywistością i ostatecznie złapać teatralnego bakcyla. Szansa na wakacyjną przygodę i spotkanie ludzi z pasją. Wszystkie zajęcia będą miały formę ćwiczeń z elementami wykładu (30 godzin).

Program zajęć obejmuje warsztaty – 5 dni po 6h lekcyjnych każdego dnia. Zapewniamy profesjonalne studio nagraniowe i salę prób oraz opiekę najlepszych w branży zawodowców. Na koniec każdy uczestnik otrzyma dyplom ukończenia warsztatów.

Zajęcia aktorskie odbywać się będą w siedzibie Szkoły Aktorskiej SPOT na ul. Dekerta 10 w Krakowie. Zapisy pod numerem telefonu 0-12 266 21 11, 0-12 656 17 26 lub mailowo: kursy@ksa.edu.pl