Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Absolwenci SAPU - KSA

Absolwenci Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru aktywnie działają w branży modowej m.in. prowadząc swoje własne firmy, projektując dla największych marek modowych w Polsce, stylizując sesje zdjęciowe, przygotowując kostiumy na planach filmowych. Absolwenci SAPU mają na koncie ogromna liczbę sukcesów. Sprawdź, jakie nagrody zdobywali na przestrzeni lat. Zachęcamy do zapoznania się ze stronami niektórych z nich:

Beata Koniakowska – www.facebook.com/KoniakowskyUnderwear/
Maciej Redo  – www.facebook.com/MACIEJ-REDO
Justyna Janik  – www.beksashop.pl
Anna Pietrowicz – https://www.facebook.com/annapietrowiczfashiondesigner/
Magdalena Orzeł – www.facebook.com/sisterhoodofwolves/
Pat Guzik – www.facebook.com/Pat-Guzik-113009035507882
Anka Walicka – www.facebook.com/ANKA-LETYCJA-WALICKA-287232891446020/
Anna Ziemniak – www.facebook.com/ANNA-ZIEMNIAK-603226319727336/
Anna Kasieczka – www.facebook.com/METR64/, http://www.metr64.com/
Monika Jaworska – http://www.jaworska.com.pl/
Monika Wierzchowska – www.monikawierzchowska.com
Joanna Organiściak – Płachta – www.facebook.com/Joanna-Organiściak-1632095890359475
Anna Tronowska – www.facebook.com/zorkasstudio, http://annatronowska.com/
Michał Wójciak – www.facebook.com/wojciakmichal/, https://www.mybaze.com/michalwojciak,  michalwojciak
Anna Kara – http://www.annakara.com/
Anna Pirowska – http://dressap.pl/
Anna Pochopień – http://www.annapochopien.com/
Slow Fashion Cafe – http://slowfashioncafe.pl/pl/
Piotr Czachor – www.facebook.com/piotrczachor/
Waleria Tokarzewska – http://www.tokarzewska.com/
Pracownia.faron  – https://www.facebook.com/pracownia.faron/?fref=ts
Łucja Wojtala – lucja.com
Monika Ptaszek – PtaszekForMen
Anna Pochopień – annapochopien.com
Anna Turaj – annaturaj.com
Małgorzata Grzywnowicz, Małgorzata Węgiel – liberman.pl
Łukasz Stachowicz – suitcaseofideas.com
Anna Kasieczka – Metr64
Aleksandra Błasiak – www.bosquefashion.com
Anna Ziemniak – annaziemniak.pl
Aneta Zielińska – anetazielinska.com
Ola Bajer – bola
Anna Kara – annakara.eu
Anna Dudzińska – www.dud-zin-ska.com
Maria Mrowca – mrovca.com
Karolina Pięch – karolinapiech.com
Natasza Dziewit – kissthefrog
Ewa Ziach – cone workshop
ElenaCiuprina – elenaciuprina
Jakub Ziemirski – jakubziemirski.pl
Bartek Witek – bartekwitek.com
Ela Krzemińska-Owczarz – eliska.pl
Małgorzata Salamon – malgorzatasalamon.com
Małgorzata Fejkiel – fejkiel.com
Monika Harłacz – mhshowroom.com.pl
Waldemar Witowski – lovkafashion.com
Monika Zontek – monikazontek.com
CADO – cado.pl
Ewelina Kosmal – ewelinakosmal.com
Tomasz Jakowienko – litfashion.pl
Małgorzata Kusper – goshafashion.com
Monika Przywara-Strzałka – przywarastrzalka.com
Agnieszka Tokarska – NuByTokarska
Paulina Żądło – paulinazadlo.com
Lena Fantazja – mulhollandlife.com
Paulina Palian – paulinapalian.com
Anna Palka-Nowak – annapalkanowak.com
Martyna Czerwińska – mysikrólik.com
Kamila Gronner – www.kamilagronner.com
Iza Ziółkowska – IzaZiólkowskaFashion
Aneta Horążak – http://www.anviro.com.pl
Małgorzata Czuchraj – malgorzataczuchraj.com
Marta Mazur-Sokołowska – www.manufaktura-mms.blogspot.com
Aneta Barszczowska – www.barska.art.pl
Anna Kara i Małgorzata Michalska – michalskakara.pl
Monika Dudek – venika.pl
Iwona Kutnik – iwonakutnik.pl
Elwira Rutkowska – Elwira Rutkowska – Stylizacje
Iga Szuchiewicz – malgrau.com –
IMA MAD
Gilbert Lach – bohoboco.com.pl
Sara Barna – blueshadow.pl